Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність нерухомості

1
20:41, 20.09.2024
Спадкоємність нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, маю складну ситуацію, яка вимагає глибокого юридичного розуміння. Після смерті мого батька, я виявив, що за його життя він купив кілька ділянок землі та будинків, які тепер, як я розумію, мають перейти за законом до мене як до єдиного спадкоємця. Однак, ситуація ускладнюється тим, що деякі з цих майнові активи знаходяться за кордоном, а нерухомість, що знаходиться в Україні, була придбана за кошти, отримані від продажу іншої нерухомості, яка була в спільній власності мого батька та його братів. Чи маю я право на спадщину, якщо вона була придбана за кошти, отримані від продажу спільної власності? Які документи маю я надати для оформлення спадщини, якщо деяка нерухомість знаходиться за кордоном? Чи потребується в цьому випадку додаткове оформлення спадщини в країні, де розташована відповідна нерухомість? Які податкові зобов'язання виникнуть у мене в разі прийняття такої спадщини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:28, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація вимагає детального аналізу як українського законодавства, так і законодавства тієї країни, де знаходиться частина спадкового майна.

Щодо спадщини, придбаної за кошти від продажу спільної власності, варто звернутися до Цивільного кодексу України (ЦКУ). Згідно з статтею 1261 ЦКУ, ви як дитина померлого є спадкоємцем першої черги. Важливо визначити, чи була нерухомість, придбана на кошти від продажу спільного майна, зареєстрована на ім'я вашого батька. Якщо так, то вона входить до спадщини, яку ви можете прийняти. Якщо ж майно було у спільній власності і не було поділено, то спадкування може ускладнитися, і вам доведеться вирішувати питання про виділення частки вашого батька.

Для оформлення спадщини в Україні вам знадобляться такі документи:
1. Свідоцтво про смерть батька.
2. Документ, що підтверджує ваше родинне відношення (свідоцтво про народження).
3. Документи, що підтверджують право власності вашого батька на спадкове майно.
4. Заповіт, якщо він був складений.

Щодо нерухомості за кордоном, необхідно дотримуватися вимог законодавства тієї країни, де вона розташована. Це може включати надання українських документів з офіційним перекладом та, можливо, апостилем, а також виконання інших юридичних процедур, визначених місцевими законами. Зазвичай, оформлення спадщини за кордоном також вимагатиме звернення до місцевих органів або адвоката, який спеціалізується на спадкових справах.

Податкові зобов'язання при прийнятті спадщини в Україні регулюються Податковим кодексом України. Згідно з ним, спадщина, отримана від батьків, не підлягає оподаткуванню (стаття 174.2.1), якщо ви є резидентом України. Однак, якщо ви отримуєте спадщину за кордоном, можуть виникнути податкові зобов'язання в тій країні, залежно від її законодавства.

Рекомендується також проконсультуватися з юристом, який допоможе врахувати всі нюанси вашої ситуації та забезпечити дотримання як українського, так і іноземного законодавства.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы