Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як правильно скласти офіційний лист до прокуратури?

1
20:56, 14.01.2019
Як правильно скласти офіційний лист до прокуратури?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрий день. Мене звати Тетяна.Звертаюсь з таим питанням:
Мій двоюрідний брат загинув на території Республіки Польща більше як 4 місяці назад. Як нам сказали - від ураження електричним струмом. Його батькам хоч і обіцяли і брали всі необхідні їхні дані,але до цих пір не віддали результатів судово медичної експертизи,тож вони не мають ніякого офіційного підтвердження тому що з їзнім сином трапився насправді нещасний випадок. Крім того в них є багато причин сумніватись в названій їм версії. Ми хочемо написати офіційне звернення до прокуратури з висогою надати батькам померлого результат розтину за порадою консульства. Підкажіть будь-ласка,як це звернення правильно оформити,можливо є якісь зразки? Чи потрібно його надсилати якось юридично завіривши,чи просто від імені батьків заказним листом? Які документи потрібно додавати? Зарання дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:34, 14.01.2019
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо правильно оформити звернення до компетентних органів, щоб отримати необхідну інформацію про обставини смерті вашого родича. В Україні основними законодавчими актами, які регулюють порядок звернення до органів прокуратури, є Закон України "Про звернення громадян" та Закон України "Про прокуратуру".

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян", звернення може бути подано в письмовій або електронній формі. Звернення повинно містити такі обов'язкові елементи:

1. Найменування органу, до якого ви звертаєтеся. У вашому випадку це може бути прокуратура відповідного рівня в Польщі або України, якщо є підстави вважати, що справа має транскордонний характер.

2. ПІБ заявника (батьків померлого).

3. Адреса місця проживання заявника для отримання відповіді.

4. Чіткий опис обставин справи і підстави для звернення. У вашому випадку – це прохання надати результати судово-медичної експертизи та інформацію про обставини смерті.

5. Дата і підпис заявника.

Щодо способу подання, то рекомендується надіслати звернення рекомендованим листом з повідомленням про вручення, щоб мати підтвердження його отримання адресатом.

Додатково до звернення доцільно додати копії документів, які підтверджують вашу спорідненість з померлим (наприклад, свідоцтво про народження) та інші документи, які можуть бути корисними для розгляду справи (наприклад, копії листування з польськими органами, якщо таке мало місце).

Щодо юридичного завірення, то це не є обов'язковим, але може бути корисним, якщо звернення подається до іноземного органу або вимагається його офіційний переклад.

Оскільки справа має міжнародний характер, також розгляньте можливість звернення за допомогою до консульських установ України в Польщі, які можуть надати консультативну підтримку у взаємодії з польськими органами.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы