Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Я сирота какая помощь меня ждет после родов?

1
14:18, 12.03.2013
Я сирота какая помощь меня ждет после родов?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрый день!скажите мне я имею статус сироты и мне нет 16,но как ражу будет 16,какая помощь от Государства мне будет после родов или во время беременности? И что ожидает отца ребенка от Государства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:54, 15.03.2013
Консультирует юрист: Артур

В соответствии с ЗУ "Про державну допомогу сім ям з дітьми" имеете право на:

ДОПОМОГА У ЗВ'ЯЗКУ З
ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ

Стаття 7. Право на допомогу у зв'язку з вагітністю
та пологами

Право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами
мають за цим Законом всі жінки (у тому числі неповнолітні), які не
застраховані в системі загальнообов'язкового державного
соціального страхування.

Стаття 8. Умови надання і тривалість виплати допомоги
у зв'язку з вагітністю та пологами

Підставою для призначення жінкам допомоги у зв'язку з
вагітністю та пологами є видана в установленому порядку довідка
лікувального закладу встановленого зразка та довідка:

з основного місця роботи (служби, навчання);

ліквідаційної комісії для жінок, звільнених з роботи у
зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації;

державної служби зайнятості для жінок, зареєстрованих у
державній службі зайнятості як безробітні;


{ Абзац п'ятий частини першої статті 8 виключено на підставі
Закону N 3526-VI ( 3526-17 ) від 16.06.2011 }


Особам, які усиновили або взяли під опіку дитину протягом
двох місяців з дня її народження, допомога у зв'язку з вагітністю
та пологами надається на підставі рішення про усиновлення або
встановлення опіки за період з дня усиновлення чи встановлення
опіки і до закінчення строку післяпологової відпустки.

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається,
якщо звернення за нею надійшло не пізніше шести місяців з дня
закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, і
виплачується жінкам за весь період відпустки, тривалість якої
становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених
пологів або народження двох чи більше дітей - 70) календарних днів
після пологів. Жінкам, віднесеним до 1-4 категорій осіб, які
постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога по
вагітності та пологах виплачується за 180 календарних днів
зазначеної відпустки (90 - до пологів та 90 - після пологів).
Зазначена допомога обчислюється сумарно та надається жінкам у
повному обсязі незалежно від кількості днів відпустки, фактично
використаних до пологів.

За період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, що
збігається з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується
незалежно від допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку.

Стаття 9. Розмір допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається у
розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу (стипендії,
грошового забезпечення, допомоги по безробіттю тощо) жінки, але не
менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового
мінімуму для працездатної особи із розрахунку на місяць.


Розділ III

ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

{ Назва розділу III із змінами, внесеними згідно із Законом
N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 }

Стаття 10. Право на допомогу при народженні дитини

Допомога при народженні дитини за цим Законом надається
одному з батьків дитини (опікуну).

Одноразова допомога, призначена опікуну, вважається власністю
дитини. { Статтю 10 доповнено частиною другою згідно із Законом
N 1390-VI ( 1390-17 ) від 21.05.2009 }
{ Стаття 10 в редакції Закону N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007;
із змінами, внесеними згідно із Законом N 573-VI ( 573-17 ) від
23.09.2008 }

Стаття 11. Умови призначення допомоги при народженні дитини
{ Назва статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 }

Допомога батькам при народженні дитини призначається на
підставі свідоцтва про народження дитини. Опікунам зазначена
допомога призначається на підставі рішення про встановлення опіки.
{ Частина перша статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 573-VI ( 573-17 ) від 23.09.2008 }

У разі народження (встановлення опіки) двох і більше дітей
допомога надається на кожну дитину. { Частина друга статті 11 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 573-VI ( 573-17 ) від
23.09.2008 }

Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо
звернення за її призначенням надійшло не пізніше дванадцяти
місяців з дня народження дитини. { Частина третя статті 11 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 107-VI ( 107-17 ) від
28.12.2007 }

У разі народження мертвої дитини допомога при народженні
дитини не призначається.

Виплата допомоги при народженні дитини припиняється у разі:

позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;

відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення
батьківських прав;

тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;

припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень
щодо конкретної дитини;

нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем
допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання
дитини;

у разі виникнення інших обставин.
{ Статтю 11 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 1723-VI
( 1723-17 ) від 17.11.2009 }
{ Текст статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 }

Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

Допомога при народженні дитини нараховується виходячи з
розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років,
установленого на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 30
розмірам прожиткового мінімуму, - на першу дитину; кратній 60
розмірам прожиткового мінімуму, - на другу дитину; кратній 120
розмірам прожиткового мінімуму, - на третю і кожну наступну
дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному
розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми
допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24
місяців, на другу дитину - 48 місяців, на третю і кожну наступну
дитину - 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому
Кабінетом Міністрів України.
{ Стаття 12 із змінами, внесеними згідно із Законом N 972-IV
( 972-15 ) від 19.06.2003; в редакції Законів N 2505-IV
( 2505-15 ) від 25.03.2005, N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007,
N 1723-VI ( 1723-17 ) від 17.11.2009, N 3164-VI ( 3164-17 ) від
17.03.2011 }
{ Щодо дії статті 12 додатково див. Закони N 3235-IV ( 3235-15 )
від 20.12.2005, N 489-V ( 489-16 ) від 19.12.2006, Рішення
Конституційного Суду N 6-рп/2007 ( v0a6p710-07 ) від 09.07.2007 }

На счёт того что ожидает отца ребёнка, наверное это зависит от Вас.

______________
С Уважением, Юр. Услуги «Для Добра» Юрист Кровяков Артур Николаевич, г. Донецк


тел. +380996836673
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы