Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне забезпечення прибутку: юридичні наслідки

1
02:11, 21.09.2024
Незаконне забезпечення прибутку: юридичні наслідки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні наслідки можуть виникнути в ситуації, коли юридична особа реалізує свою основну діяльність, отримуючи прибуток, але за допомогою незаконних способів, таких як ухилення від сплати податків, використання незаконної робочої сили, незаконна торгівля та інше, що є протиріччям до норм законодавства України? Чи є можливість відмовитися від відповідальності, якщо юридична особа не була в курсі незаконних дій, які здійснювали працівники або підрядники, на яких було делеговано виконання певних обов'язків? Який порядок взаємодії з правоохоронними органами у таких випадках і які міркування щодо відповідальності юридичної особи можуть бути застосовані в контексті норм Уголовного кодексу України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:09, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Юридична особа, що здійснює свою діяльність незаконними способами, такими як ухилення від сплати податків, використання незаконної робочої сили або незаконна торгівля, може зіткнутися з серйозними юридичними наслідками відповідно до законодавства України. Згідно з Кримінальним кодексом України, такі дії можуть кваліфікуватися як злочини, зокрема за статтями 212 (ухилення від сплати податків), 149 (торгівля людьми та інші незаконні операції з людьми), 204 (незаконне виробництво, зберігання, збут або транспортування підакцизних товарів) та іншими, в залежності від конкретних обставин.

Юридичні особи можуть бути притягнуті до відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень через відповідальність посадових осіб або співробітників, які діяли від імені або в інтересах юридичної особи. Відповідно до частини 3 статті 96-3 Кримінального кодексу України, юридична особа може бути звільнена від кримінальної відповідальності, якщо вона доведе, що вжила всіх необхідних та достатніх заходів для запобігання вчиненню злочину.

Щодо можливості відмови від відповідальності, якщо юридична особа не була в курсі незаконних дій, важливо зазначити, що керівництво та відповідальні особи повинні забезпечити належний нагляд та контроль за діяльністю своїх працівників та підрядників. У разі, якщо буде доведено, що особи, які здійснили незаконні дії, діяли всупереч інструкціям та політикам компанії, це може бути підставою для зменшення ступеня відповідальності юридичної особи.

У разі виявлення незаконної діяльності, юридична особа повинна негайно повідомити правоохоронні органи та співпрацювати з ними у розслідуванні. Це може включати надання документів, свідчень та іншої інформації, що сприятиме розкриттю та припиненню незаконної діяльності. Відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, розпочинається досудове розслідування, під час якого встановлюються всі обставини справи.

Таким чином, ключовими факторами у визначенні відповідальності юридичної особи є наявність належного контролю та управління, а також готовність співпрацювати з органами правопорядку у разі виявлення злочинних дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы