Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата права на спадщину

1
13:23, 20.09.2024
Втрата права на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я маю досить складну ситуацію у сфері спадкування. Мій дядько, з яким ми не мали тісних стосунків, помер минулого місяця і, як виявилося, залишив мені у спадок свою квартиру. Проте, я не був відразу про це повідомлений, а дізнався лише через два тижні після його смерті. За цей час, як мені вдалось виявити, мій брат, з яким у мене протирічливі стосунки, вже використав ситуацію і підсунув свої документи на отримання спадщини, бо він, на відміну від мене, був в курсі ситуації. Він підтвердив, що я не маю бажання отримувати спадщину. Я звернувся до нотаріуса, але він сказав, що немає жодної запису про відмову від спадщини від мене. Я боюся, що ця ситуація може обернутися проти мене. Які мої права в цій ситуації? Чи можу я втратити право на спадщину через дії брата, які він здійснив без мого відома і згоди? Що мені робити в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:39, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація вимагає уважного підходу та чіткого розуміння ваших прав, що регулюються законодавством України. Згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 1268, спадкоємець має право прийняти спадщину протягом шести місяців з дня відкриття спадщини, тобто з дня смерті спадкодавця. Якщо ви не подавали заяву про відмову від спадщини, ваша згода або незгода не може бути підтверджена без вашої особистої участі та нотаріально засвідченої заяви.

Перш за все, вам необхідно звернутися до нотаріуса, який веде спадкову справу, з заявою про прийняття спадщини. Це важливий крок, оскільки ви ще маєте час в межах шестимісячного строку для прийняття спадщини.

Якщо ваш брат намагався підробити документи або надати неправдиві відомості нотаріусу, такі дії можуть мати ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України (підробка документів). У такому випадку, ви можете звернутися до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Також, якщо виникає спір щодо права на спадщину, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права на спадщину. Судовий розгляд може допомогти встановити справедливість у вашій ситуації.

Важливо діяти швидко та зібрати всі необхідні документи, такі як свідоцтво про смерть вашого дядька, документи, що підтверджують ваше право на спадщину (заповіт, якщо він є), а також будь-які інші докази, які можуть бути корисними у вашій справі.

Таким чином, ви маєте повне право на спадщину, якщо не відмовилися від неї офіційно, і дії вашого брата без вашої згоди не можуть позбавити вас цих прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы