Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сумніви щодо законності процедури зміни власника нерухомості

1
15:32, 20.09.2024
Сумніви щодо законності процедури зміни власника нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, відповідно до діючого законодавства України, є повноправним власником квартири, придбаної за допомогою іпотечного кредиту. Я був впевнений у законності процесу придбання цієї нерухомості, проте нещодавно мені стало відомо, що попередній власник квартири, який продав мені цю нерухомість, був оголошений недієздатним у момент укладання угоди. Більше того, я виявив, що документи, на підставі яких йому було призначено опіку, містять численні неточності та неузгодженості, що викликає сумніви щодо їхньої законності. Водночас, банк, що надав мені іпотечний кредит, не виявив цих обставин при оформленні кредиту. Є певні побоювання, що в разі виявлення цих обставин, мені може загрожувати втрата права на володіння квартирою. Чи можуть ці обставини бути підставою для визнання угоди купівлі-продажу недійсною? Які юридичні кроки маю здійснити для захисту своїх прав та інтересів? Як здійснити перевірку законності дій опікуна попереднього власника та банку, який надав іпотечний кредит? Чи можливе відшкодування збитків від банку, якщо виявиться, що він не діяв у відповідності з діючим законодавством?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:24, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації питання стосуються можливого визнання угоди купівлі-продажу недійсною, перевірки дій опікуна та банку, а також потенційного відшкодування збитків. Відповідно до статті 203 Цивільного кодексу України, однією з умов дійсності правочину є дієздатність його учасників. Якщо попередній власник був визнаний недієздатним на момент укладення угоди, це може бути підставою для визнання угоди недійсною згідно зі статтею 215 ЦК України.

Для захисту своїх прав та інтересів рекомендується:

1. Звернутися до суду з позовом про визнання договору купівлі-продажу недійсним, якщо є підстави вважати, що угода укладена з особою, яка не мала достатньої дієздатності. Ви можете висунути аргументи щодо неточностей у документах про опікунство, що могли вплинути на законність угоди.

2. Перевірити дії опікуна попереднього власника. Це можна зробити шляхом запиту до органу опіки і піклування, який затвердив опікуна, щодо законності його дій. Якщо виявиться, що опікун діяв неправомірно, це може стати додатковою підставою для оскарження угоди.

3. Оцінити дії банку на предмет порушень. Відповідно до Закону України "Про іпотеку", банк зобов'язаний перевіряти правоздатність та дієздатність позичальника та продавця нерухомості. Якщо банк не виконав ці обов'язки, це може бути підставою для вимоги компенсації збитків через суд.

4. Якщо угода буде визнана недійсною, звернутися до суду з вимогою про відшкодування збитків до банку або інших відповідальних осіб, які допустили порушення законодавства.

З метою захисту ваших інтересів рекомендується звернутися за консультацією до кваліфікованого адвоката, який допоможе детально оцінити всі обставини справи та підготувати необхідні юридичні документи для суду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы