Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права на спадщину після розлучення

1
21:43, 21.09.2024
Права на спадщину після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, була офіційно одружена з громадянином ЄС. Ми прожили разом 10 років, протягом яких він набував різноманітне майно та активи. Однак, ми розлучилися 5 років тому. Після розлучення він продовжував жити і працювати в ЄС, де й набував нове майно. Нещодавно я дізналась про його смерть. Він не залишив заповіту, а його єдиним нащадком є наш спільний син. Я хотіла б знати, чи маю я право на частину його спадщини, яку він набув після нашого розлучення, а також які мої шанси отримати це майно, враховуючи, що воно знаходиться в ЄС? Чи маю я право вимагати частину цього майна від ЄС, або я повинна звернутися до українського суду? Які документи я повинна надати, і які кроки я повинна зробити, щоб заявити свої права на спадщину?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:59, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, після розлучення ви не маєте права на спадщину колишнього чоловіка, якщо тільки він не залишив заповіт, у якому було б зазначено, що частина його майна призначається вам. Після розлучення майно, набуте колишнім чоловіком, не вважається спільною власністю подружжя, і, відповідно, ви не маєте права на його частку.

Згідно з Цивільним кодексом України, спадкоємцями за законом першої черги є діти спадкодавця, тому ваш спільний син є єдиним спадкоємцем (ст. 1261 Цивільного кодексу України). Якщо ваш колишній чоловік не залишив заповіту, майно, набуте ним після вашого розлучення, переходить у спадок саме вашому синові.

Щодо майна, яке знаходиться в ЄС, вам слід враховувати законодавство конкретної країни, де він проживав і де знаходиться майно. В кожній країні ЄС можуть бути свої особливості спадкового права, тому рекомендується звернутися до юриста або адвоката, який спеціалізується на міжнародних спадкових справах.

Для того щоб ваш син міг отримати спадщину, вам необхідно буде надати документи, що підтверджують його родинні зв'язки з померлим (свідоцтво про народження), а також свідоцтво про смерть батька. Ви можете звернутися до консульства України в країні проживання покійного, щоб отримати підтримку у зборі необхідних документів.

З огляду на те, що спадщина регулюється законами країни, де вона знаходиться, звернення до українського суду може бути недоцільним. Найкраще буде проконсультуватися з фахівцями щодо застосування норм міжнародного права та права країни, де знаходиться спадщина, щоб визначити подальші дії та можливості вашого сина щодо отримання спадщини.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы