Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Стягнення боргу за кредитним договором

1
13:58, 22.09.2024
Стягнення боргу за кредитним договором
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, близько п'яти років тому взяв кредит у банку для покупки житла. У відповідності з умовами кредитного договору, я повинен був щомісяця сплачувати певну суму грошей, однак через втрату роботи я був змушений припинити ці платежі. Зараз банк вимагає від мене повернути всю суму кредиту разом із відсотками. Вони намагаються стягнути борг, але я не маю достатньо грошей, щоб його сплатити. Які мої права в цій ситуації? Чи можу я відкласти платежі або розподілити їх на більш тривалий термін? Що станеться, якщо я не зможу сплатити борг? Чи можуть вони відібрати моє житло? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб захистити себе в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:49, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація є досить поширеною і потребує уважного розгляду з юридичної точки зору. В Україні відносини між кредитором і боржником регулюються Цивільним кодексом України, Законом України "Про споживче кредитування" та іншими нормативними актами.

По-перше, важливо звернути увагу на умови вашого кредитного договору. Зазвичай такі договори містять положення про можливість реструктуризації боргу в разі складних життєвих обставин, таких як втрата роботи. Закон України "Про споживче кредитування" надає можливість звернутися до кредитора з проханням про зміну умов договору, зокрема, щодо відстрочки платежів або їхнього перерозподілу на довший період.

Якщо банк відмовляється йти на зустріч, ви маєте право звернутися до суду з позовом про зміну умов кредитного договору на підставі статті 651 Цивільного кодексу України, яка передбачає можливість зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин.

Щодо можливості втрати житла, якщо воно було передано в іпотеку, банк може ініціювати процедуру стягнення, яка може закінчитися продажем вашого житла на публічних торгах. Однак, така процедура також регулюється законодавством, і ви маєте право оскаржувати дії банку в суді, якщо вони порушують ваші права.

У випадку неможливості сплати боргу, важливо не ігнорувати вимоги банку, а активно взаємодіяти з ним, намагаючись знайти компромісне рішення. Крім того, можливо звернутися до юридичних консультантів або адвокатів, які можуть допомогти у веденні переговорів з банком або підготовці судового позову.

Також, слід пам’ятати про можливість звернення до суду з заявою про визнання вас банкрутом відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства, якщо ваші фінансові труднощі є постійними і ви не в змозі виконувати свої зобов’язання.

Отже, ваші дії повинні бути спрямовані на активний пошук шляхів врегулювання заборгованості, використання можливостей для реструктуризації боргу та захисту своїх житлових прав у відповідності до чинного законодавства України.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы