Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина після смерті батька

1
16:19, 21.09.2024
Спадщина після смерті батька
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У зв'язку з недавнім сумним подією в моєму житті, смертю мого батька, з'явилася проблема, яка стосується спадщини. Оскільки мій батько був громадянином України, але проживав у Європейському Союзі, і крім мене також мав інших дітей від різних шлюбів, які зараз проживають у різних країнах, виникли певні складнощі з розподілом спадщини. Протягом життя він накопичив значний майновий стан, зокрема нерухомість в Україні та за кордоном, цінні папери, банківські рахунки в різних країнах іноземних валют. Крім того, він мав бізнес в Україні, який зараз знаходиться в стані банкрутства. Він не залишив заповіту, і я не знаю, як розподілити цей спадок між усіма спадкоємцями. Які податкові наслідки мені слід очікувати в залежності від країни, де я буду вести процес спадкування? Чи можу я відмовитись від спадщини, якщо вона буде обтяжена боргами? Яким чином буде розподілятись майно, якщо серед спадкоємців є неповнолітні діти? Чи можливо обмежити право на спадок деяких спадкоємців? Чи потрібно буде проводити оцінку майна, що входить до спадку? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб уникнути можливих судових спорів і конфліктів між спадкоємцями? Чи можу я продати частину спадщини, якщо вона є спільною власністю усіх спадкоємців?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:47, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація є складною і потребує ретельного аналізу з урахуванням міжнародного права та законодавства різних країн. На території України питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ).

1. **Розподіл спадщини без заповіту**: Відповідно до статті 1261 ЦКУ, у разі відсутності заповіту спадкоємцями першої черги є діти спадкодавця, його чоловік або дружина та батьки. Якщо серед спадкоємців є неповнолітні діти, їхні інтереси повинні бути захищені відповідно до статті 1267 ЦКУ, і майно буде розподілено між усіма спадкоємцями порівну.

2. **Відмова від спадщини**: Згідно з статтею 1273 ЦКУ, ви маєте право відмовитися від спадщини протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини. Відмова може бути як на користь іншого спадкоємця, так і без вказівки конкретної особи.

3. **Боргова спадщина**: Якщо спадщина обтяжена боргами, відповідно до статті 1282 ЦКУ, спадкоємці відповідають за зобов'язаннями спадкодавця лише в межах вартості отриманого спадкового майна.

4. **Обмеження права на спадщину**: Законодавство України передбачає можливість усунення спадкоємця від права на спадщину у випадках, передбачених статтею 1224 ЦКУ, зокрема, якщо спадкоємець ухилився від виконання покладеного на нього обов'язку утримання спадкодавця.

5. **Оцінка спадкового майна**: Оцінка майна є важливим етапом у процесі спадкування для визначення його вартості, особливо якщо спадщина включає нерухомість, цінні папери або бізнес. Це може бути необхідно для правильного розподілу та сплати податків.

6. **Юридичні кроки для уникнення спорів**: Рекомендується звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини та, за потреби, до адвоката, який спеціалізується на міжнародному спадковому праві, щоб правильно розподілити спадщину та уникнути спорів.

7. **Продаж частини спадщини**: Продаж частини спадщини, яка є спільною власністю, можливий, але для цього потрібно отримати згоду всіх співвласників. Якщо така згода не отримана, можливий судовий розподіл спільної власності.

Враховуючи міжнародний аспект вашої ситуації, також можуть застосовуватися закони інших країн, в яких знаходиться майно або проживають спадкоємці. Тому варто проконсультуватися з юристами, які мають досвід роботи в міжнародному спадковому праві.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Шиномантаж
09:58, 04.08.2012
О надстройках
15:29, 24.11.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы