Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадковість в нерозірваному шлюбі

1
01:54, 23.09.2024
Спадковість в нерозірваному шлюбі
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя проблема виникла через декілька юридично складних обставин. Мій батько помер нещодавно, залишивши після себе велику кількість земельних ділянок та нерухомості. Він був офіційно одружений на моїй матері, але вони жили окремо близько 25 років, і він фактично проживав з іншою жінкою, яку вважав своєю дружиною, але офіційного розлучення з моєю матір'ю не було. Він також мав двох дітей від цієї жінки. Все це час він не мав офіційного розлучення з моєю матір'ю, і вони не були юридично розлучені до його смерті. Якщо врахувати, що він не залишив заповіту, як має бути розподілена його власність? Чи мають право на спадщину діти, які народилися в його непроформальних відносинах? Чи є моя мати єдиною законною дружиною і отже, чи має вона право на весь спадок?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:12, 23.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У цій ситуації застосовуються норми спадкового права, визначені Цивільним кодексом України. Відповідно до статті 1216 Цивільного кодексу України, спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Оскільки заповіт відсутній, спадкування відбувається за законом.

Згідно зі статтею 1261 Цивільного кодексу України, до першої черги спадкоємців за законом належать діти спадкодавця, той з подружжя, який його пережив, та його батьки. Таким чином, права на спадщину мають як ваша мати, так і всі діти вашого батька, зокрема діти, народжені у фактичних стосунках, за умови, що їх батьківство офіційно визнано або встановлено.

Стаття 1200 Цивільного кодексу України вказує, що частка спадщини, яка належить кожному спадкоємцю в межах черги, ділиться порівну між усіма спадкоємцями цієї черги. Таким чином, власність вашого батька буде поділена порівну між вашою матір'ю та всіма його дітьми.

Щодо статусу вашої матері як єдиної законної дружини, вона дійсно є офіційною дружиною в юридичному сенсі, що дає їй право на спадщину нарівні з дітьми, але не на всю спадщину, якщо є інші законні спадкоємці першої черги.

Отже, згідно з чинним законодавством, ваша мати не може претендувати на весь спадок, лише на свою частку як спадкоємець першої черги. Якщо у вас виникли додаткові питання або складності з оформленням спадщини, рекомендується звернутися до адвоката або нотаріуса для отримання детальної консультації та допомоги.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Вывоз ребенка
15:00, 21.04.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы