Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадковість імовірності в спадок після смерті близького родича

1
12:30, 21.09.2024
Спадковість імовірності в спадок після смерті близького родича
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій близький родич, з яким ми мали відносини, що мали комплексний характер, на жаль, помер, залишивши після себе значний обсяг імовірності, включаючи нерухомість, грошові кошти в банках, цінні папери та інші активи. За час до його смерті ми не були в змозі узгодити всі деталі щодо спадкування, і тепер мені потрібно розібратися в цьому питанні. Як мені вирішити цю ситуацію, якщо я є єдиним законним спадкоємцем, але не маю жодного документа, що підтверджує моє право на спадок? Які мої дії мають бути в такій ситуації з точки зору законодавства України? Чи можу я розраховувати на державну допомогу або допомогу кваліфікованого юриста в розробці стратегії поводження з цим спадком? І які податкові зобов'язання мені доведеться виконувати в разі успішного вирішення цієї проблеми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:08, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації слід діяти відповідно до норм Цивільного кодексу України, який регулює питання спадкування.

1. **Подача заяви про прийняття спадщини**: Для початку, вам необхідно подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса за місцем відкриття спадщини (ст. 1269 Цивільного кодексу України). Це потрібно зробити протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.

2. **Підтвердження права на спадкування**: Якщо ви є єдиним спадкоємцем, вам необхідно підтвердити своє право на спадщину. Це може бути заповіт або, у разі відсутності заповіту, спадкування за законом. Якщо заповіт відсутній, спадкування відбувається за законом згідно з чергами спадкоємців (ст. 1261 ЦКУ).

3. **Оформлення свідоцтва про право на спадщину**: Після спливу шести місяців з моменту відкриття спадщини, нотаріус видає свідоцтво про право на спадщину, яке підтверджує ваше право на спадок (ст. 1296 ЦКУ).

4. **Юридична допомога**: Ви можете звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста для розробки стратегії дій. Юридичні консультації можуть бути надані безкоштовно в центрах надання безоплатної правової допомоги, якщо ви відповідаєте критеріям, встановленим Законом України "Про безоплатну правову допомогу".

5. **Податкові зобов’язання**: Згідно з Податковим кодексом України, спадщина, отримана від близьких родичів (перша ступінь спорідненості), не підлягає оподаткуванню (ст. 174.2 ПКУ). Якщо спадкодавець не є вашим близьким родичем, ставка податку може бути іншою, і вам варто уточнити це питання у податкових органах.

Таким чином, дотримуючись вищезазначених кроків, ви зможете належно оформити спадщину та виконати усі необхідні зобов'язання.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы