Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання: як вирішити спір про спадщину в Щирці

1
19:41, 28.09.2024
Спадкові питання: як вирішити спір про спадщину в Щирці
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як мешканець Щирця, стикнувся з проблемою, пов'язаною з розподілом спадщини після смерті родича. У сім'ї виникли розбіжності стосовно поділу майна та спадкових прав. Які кроки потрібно підприйняти для вирішення спору щодо спадщини відповідно до українського законодавства? Чи може адвокат допомогти у досягненні консенсусу між спадкоємцями та уникненні судового розгляду? Які права та обов'язки мають учасники спадкування в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:40, 28.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до Цивільного кодексу України, процес спадкування регулюється розділом VI, який включає положення про спадкування за заповітом та за законом. Якщо виникають суперечки між спадкоємцями, першим кроком є визначення, чи є заповіт, і якщо так, то чи відповідає він вимогам законодавства (статті 1233-1257 ЦК України).

Якщо заповіту немає або він недійсний, спадкування відбувається за законом (статті 1261-1270 ЦК України). Спадкоємці за законом поділяються на черги, і кожна черга має свої права на спадщину.

Для вирішення спору щодо спадщини можна вжити такі заходи:

1. **Переговори**: Намагайтеся вирішити питання шляхом переговорів між спадкоємцями. Можливо, це допоможе уникнути конфлікту.

2. **Медіація**: Залучення професійного медіатора може бути ефективним способом досягнення згоди між сторонами. Медіатор виступає як нейтральна особа, яка допомагає знайти компроміс.

3. **Адвокатська допомога**: Адвокат може надати консультацію щодо прав та обов'язків спадкоємців, а також представляти ваші інтереси в переговорах. Залучення адвоката може сприяти досягненню консенсусу та уникненню судового розгляду.

4. **Досудове врегулювання**: За можливості, укладіть угоду про досудове врегулювання спору, що може включати перерозподіл майна або інші умови, які влаштують усіх спадкоємців.

Якщо згоди не досягнуто, справа може бути передана до суду. Спадкоємці мають право звернутися до суду для вирішення спору (стаття 1281 ЦК України). Суд розгляне справу та винесе рішення про поділ спадщини.

Учасники спадкових відносин мають права на отримання спадщини згідно із заповітом або законом, а також обов'язки щодо прийняття спадщини (статті 1268-1270 ЦК України). Вони мають право відмовитися від спадщини (стаття 1273 ЦК України) або оскаржити заповіт у суді, якщо є підстави вважати його недійсним.

Дотримання правових норм і залучення професійної юридичної допомоги може суттєво спростити процес вирішення спадкових спорів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы