Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємство з багаточисельними спадкоємцями: лабіринти бюрократії

1
19:29, 20.09.2024
Спадкоємство з багаточисельними спадкоємцями: лабіринти бюрократії
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як спадкоємець, що отримав спадщину від батька, столкнувся з низкою складних питань, які вимагають компетентних юридичних відповідей. В спадщині є кілька нерухомостей, цінні папери, а також великий бізнес, який був зареєстрований на батька. Я є старшим у сім'ї, але є ще четверо молодших братів і сестер, які також є спадкоємцями. Один з братів проживає за кордоном і не бажає брати участь у спадкуванні, але не знає, як відмовитися від своєї частки. Двоє інших братів хотіли б зайнятися бізнесом, але не мають достатньо досвіду, а сестра хоче продати свою частку. Як ми можемо поділити бізнес, аби всі залишилися задоволені? Які податкові наслідки нас чекають при поділі спадщини? Як провести всі необхідні процедури в Україні і за кордоном? Як відмовитися від спадщини і які наслідки це може мати? Які рішення можна прийняти щодо подальшого ведення бізнесу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:13, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації ви стикаєтеся з кількома юридичними аспектами, які потребують детального розгляду відповідно до законодавства України.

1. **Поділ спадщини між спадкоємцями:**

Спадкування в Україні регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Відповідно до статті 1220 ЦКУ, спадщина відкривається з моменту смерті спадкодавця. Якщо спадкоємці за законом або за заповітом не можуть дійти згоди щодо поділу спадщини, вони можуть звернутися до суду або укласти договір про поділ спадщини (стаття 1267 ЦКУ).

2. **Відмова від спадщини:**

Спадкоємець, який бажає відмовитися від спадщини, може зробити це шляхом подання заяви про відмову від спадщини до нотаріуса протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини (стаття 1273 ЦКУ). Відмова від спадщини є безумовною і не може бути скасована.

3. **Податкові наслідки:**

Згідно з Податковим кодексом України, спадщина, отримана спадкоємцями першого ступеня споріднення, не підлягає оподаткуванню (пункт 174.2.1 ПКУ). Для інших спадкоємців застосовуються різні ставки податку на доходи фізичних осіб.

4. **Управління бізнесом:**

Якщо спадкоємці вирішують продовжити діяльність бізнесу, їм слід зареєструвати зміни в установчих документах підприємства, зокрема щодо складу учасників, у відповідності до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань". Якщо ви вирішите продати частку сестри, це можна оформити через договір купівлі-продажу частки у статутному капіталі.

5. **Закордонні аспекти:**

Якщо один із спадкоємців проживає за кордоном, йому може знадобитися консульська легалізація документів або апостиль, щоб вони мали юридичну силу в Україні. Крім того, необхідно враховувати можливі податкові зобов'язання у країні його проживання.

6. **Консультація з фахівцями:**

Рекомендується звернутися до адвоката або нотаріуса, який має досвід у спадкових справах, для отримання детальної консультації. Це допоможе уникнути можливих юридичних та фінансових ризиків.

Кожен випадок є унікальним, тому важливо враховувати специфіку вашої ситуації та усі юридичні нюанси.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Про праписку
12:51, 27.07.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы