Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємість та відчуження майна

1
14:02, 22.09.2024
Спадкоємість та відчуження майна
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
За допомогою яких юридичних засобів можна вирішити проблему, коли є спадкування по закону від близької родички, що померла, при цьому була оформлена довіреність на іншу особу, яка здійснювала управління майном покійної в її житті, але вона не була включена в засновники спадкування, але після смерті спадкодавця продовжує володіти та відчужувати майно, що перебуває у спадку, використовуючи цю довіреність, яка, як відомо, має втратити свою силу після смерті спадкодавця, але цей факт ігнорується, а державні органи не здійснюють контроль за цим процесом, що призводить до неправомірного відчуження майна, що перебуває у спадку, та його втрати для законних спадкоємців?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:59, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Вирішення проблеми, коли особа продовжує здійснювати управління та відчуження майна за довіреністю після смерті спадкодавця, вимагає застосування ряду юридичних засобів.

1. **Анулювання довіреності**: Відповідно до статті 248 Цивільного кодексу України, довіреність втрачає чинність зі смертю довірителя. Отже, будь-які дії, вчинені за такою довіреністю після смерті спадкодавця, є незаконними.

2. **Звернення до нотаріуса**: Перш за все, спадкоємцям необхідно звернутися до нотаріуса для відкриття спадкової справи згідно зі статтею 1221 Цивільного кодексу України. Нотаріус зобов'язаний вжити заходів для охорони спадкового майна, включаючи заборону на відчуження такого майна.

3. **Подання позову до суду**: Якщо особа продовжує незаконно володіти або відчужувати майно, спадкоємці мають право звернутися до суду з позовом про визнання дій особи неправомірними та повернення спадкового майна. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, суд може застосувати такий спосіб захисту цивільних прав, як визнання недійсними правочинів, вчинених з порушенням закону.

4. **Звернення до правоохоронних органів**: Оскільки дії особи можуть мати ознаки кримінального правопорушення (зокрема, шахрайство або самоуправство), спадкоємці можуть звернутися із заявою до правоохоронних органів, що зможе призвести до відкриття кримінального провадження.

5. **Інформування державних органів**: Спадкоємці можуть подати скаргу до відповідних державних органів, зокрема, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, якщо мова йде про нерухоме майно, або до інших органів, які можуть вплинути на зупинення незаконних дій.

Важливо діяти оперативно, щоб мінімізувати ризики втрати спадкового майна, а також залучити кваліфікованого юриста для надання професійної допомоги в судових процесах.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы