Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Штрафи за порушення карантину

1
13:12, 24.09.2024
Штрафи за порушення карантину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні наслідки можуть бути у випадку неодноразового порушення карантинних обмежень, встановлених в Україні, враховуючи покарання за перше порушення у вигляді штрафу, визначеного статтею 44-3 КУпАП, чи можуть бути додаткові санкції в разі повторного порушення, які конкретно, і чи є законним використання відеофіксації порушень, зробленої рандомними перехожими, як доказу в суді, що повинен бути порядок її подачі та її юридична сила?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:10, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні порушення карантинних обмежень регулюється статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка передбачає накладення штрафу за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. За перше порушення передбачено штраф від 17 000 до 34 000 гривень для громадян і від 34 000 до 170 000 гривень для посадових осіб.

У разі повторного порушення карантинних обмежень, санкції можуть бути посилені. Згідно з частиною 2 статті 44-3 КУпАП, за повторне порушення штрафи можуть бути збільшені, а також можливе притягнення до кримінальної відповідальності у випадку, якщо порушення призвело до тяжких наслідків, згідно з Кримінальним кодексом України.

Щодо використання відеофіксації, зробленої випадковими перехожими, як доказу в суді, це питання є більш складним. Згідно з статтею 251 КУпАП, доказами у справі про адміністративне правопорушення можуть бути пояснення осіб, показання свідків, речові докази, висновки експертів, протоколи процесуальних дій та інші документи. Відеозапис може бути прийнято як доказ, якщо суд визнає його належним, допустимим і достовірним.

При цьому важливо, щоб відеозапис був отриманий законним шляхом, тобто не порушував права на приватність, гарантовані Конституцією України, та інші норми законодавства. Відеоматеріали повинні бути представлені у такій формі, щоб не було сумнівів у їх автентичності та цілісності.

Процедура подачі відеодоказів не має чіткої регламентації, проте загальні вимоги до доказів передбачають, що особа, яка подає відеозапис, повинна надати суду інформацію про обставини його створення, особу, яка здійснила запис, та підтвердження відсутності монтажу.

Таким чином, у випадку неодноразового порушення карантинних обмежень, можливі посилені санкції, включаючи збільшення штрафів та кримінальну відповідальність. Використання відеофіксації як доказу можливо, проте потребує дотримання певних умов щодо її законності і достовірності.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы