Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Нерозбірливість в спадкових питаннях

1
20:46, 20.09.2024
Нерозбірливість в спадкових питаннях
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я була в шлюбі з чоловіком, який помер, залишивши мені та нашим двом дітям спадок. У нас був спільний будинок, в якому ми жили. Однак, після його смерті, я дізналась, що він мав ще одну нерухомість, про яку я не знала. Ця нерухомість була записана на ім'я його брата, який проживає в іншому місті. Отже, як я зрозуміла, мій покійний чоловік був коспіввласником цієї нерухомості. Я хочу знати, чи маю я право на цю нерухомість як спадкоємиця? Яким чином я можу встановити свої права на неї, враховуючи, що брат мого покійного чоловіка відмовляється визнавати мене спадкоємицею? Чи є у мене право подати до суду на його брата, вимагаючи визнання мене спадкоємицею? Чи є у мене право на частку від цієї нерухомості, якщо вона була куплена моїм покійним чоловіком під час нашого шлюбу? Чи важливо, що я не була зазначена як співвласник цієї нерухомості? І як я можу змусити брата мого покійного чоловіка поділити цю нерухомість зі мною та нашими дітьми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:58, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з законодавством України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, вважається спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором або законом (стаття 60 Сімейного кодексу України). Це означає, що якщо нерухомість була придбана вашим покійним чоловіком під час шлюбу, ви маєте право на частку цієї нерухомості, незалежно від того, чи були ви зазначені як співвласник.

У випадку смерті одного з подружжя, спадкування регулюється Цивільним кодексом України. Стаття 1261 передбачає, що у першу чергу спадкоємцями є діти, один з подружжя, який пережив, та батьки померлого. Таким чином, ви та ваші діти є спадкоємцями першої черги.

Якщо нерухомість була записана на ім'я брата вашого чоловіка, необхідно встановити, чи дійсно ваш чоловік був співвласником цієї нерухомості. Це може вимагати перевірки документів, які підтверджують право власності, та обставин придбання цієї нерухомості.

Ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання права на спадщину та встановлення частки у спільній сумісній власності, якщо брат вашого чоловіка відмовляється визнавати вас спадкоємицею. У судовому порядку ви можете вимагати визнання вашого права на частку в цій нерухомості.

Для з'ясування всіх обставин та належної підготовки документів рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на спадкових справах. Він допоможе зібрати необхідні докази та скласти позовну заяву до суду. Це важливо для захисту ваших прав та прав ваших дітей на спадщину.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Обыск жилья
19:12, 16.09.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы