Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розірвання договору купівлі-продажу квартири

1
12:16, 25.09.2024
Розірвання договору купівлі-продажу квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я вже півроку як підписав договір купівлі-продажу квартири з попереднім власником, але щойно з'ясувалося, що квартира, яку я придбав, є предметом судового спору між попереднім власником та його колишньою дружиною, яка чинить спротив щодо передачі прав власності на квартиру. Я не був проінформований про це на момент підписання договору. Наразі я вже здійснив оплату всієї суми за квартиру, але не можу її використовувати через судовий спір. Які юридичні кроки я повинен здійснити, щоб вирішити цю ситуацію? Чи можу я вимагати від попереднього власника повернення грошей і розірвати договір? Які документи я повинен зібрати для цього? Чи маю я право на відшкодування моральних збитків за недобросовісні дії попереднього власника? Яка процедура відшкодування збитків? Чи можу я стягнути з нього втрачені відсотки за розміщення грошей в банку? Як опосередковано вплинути на судовий процес, щоб прискорити його розв'язання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:58, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації ключовим є з'ясування юридичної легітимності договору купівлі-продажу та можливість його розірвання. Відповідно до статті 203 Цивільного кодексу України, правочин є недійсним, якщо він укладений з порушенням вимог закону. Якщо на момент укладення договору квартира була предметом судового спору, і продавець не повідомив вас про це, це може бути підставою для визнання договору недійсним через обман або введення в оману.

Ви маєте право вимагати повернення сплаченої суми за квартиру. Згідно зі статтею 216 Цивільного кодексу України, у разі недійсності правочину кожна зі сторін зобов'язана повернути іншій все, що вона одержала на виконання цього правочину.

Щоб розірвати договір і вимагати повернення коштів, зберіть наступні документи:
1. Копію договору купівлі-продажу.
2. Документи, що підтверджують оплату вартості квартири.
3. Витяг з реєстру судових рішень, де буде зазначено наявність судового спору.
4. Будь-які інші документи, що підтверджують ваші вимоги.

Стосовно відшкодування моральних збитків, стаття 1167 Цивільного кодексу України передбачає можливість відшкодування моральної шкоди, якщо вона завдана внаслідок неправомірних дій. Ви можете звернутися до суду з позовом про відшкодування моральної шкоди, обґрунтовуючи свої вимоги.

Щодо стягнення втрачених відсотків за розміщення грошей у банку, ви можете вимагати відшкодування упущеної вигоди відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України. Для цього необхідно довести, що ви могли б отримати ці відсотки, якби не мали справу з недобросовісним продавцем.

Щоб вплинути на судовий процес, ви можете вступити в якості третьої особи без самостійних вимог на стороні продавця або покупця, якщо суд визнає, що рішення у справі може вплинути на ваші права або обов'язки (стаття 53 Цивільного процесуального кодексу України). Це дозволить вам бути в курсі всіх подій у справі та, можливо, пришвидшити процес.

Рекомендується проконсультуватися з адвокатом для отримання детальної правової допомоги та підготовки необхідних документів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Питання № 2
18:08, 10.05.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы