Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення через невірність: як захистити свої права?

1
17:54, 27.09.2024
Розлучення через невірність: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як чоловік, я дізнався про зраду своєї дружини і хочу розірвати шлюб через невірність. Яка процедура розлучення у такому випадку? Які документи мені потрібно подати до суду? Чи можу я вимагати компенсацію за моральну шкоду? Як захистити свої матеріальні та батьківські права у процесі розлучення? Буду вдячний за консультацію та рекомендації з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:32, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Процедура розірвання шлюбу в Україні регулюється Сімейним кодексом України. Якщо ви вирішили розірвати шлюб через невірність дружини, вам потрібно подати позовну заяву до суду, оскільки розірвання шлюбу через органи державної реєстрації актів цивільного стану можливе лише за взаємною згодою подружжя і за відсутності дітей.

1. **Подання позовної заяви**: Згідно зі статтею 110 Сімейного кодексу України, позов про розірвання шлюбу може бути поданий одним із подружжя. У заяві слід вказати причини розлучення, зокрема невірність, якщо ви вважаєте це за доцільне.

2. **Необхідні документи**:
- Копія свідоцтва про шлюб;
- Копії свідоцтв про народження дітей (якщо є неповнолітні діти);
- Документи, що підтверджують спільну власність (якщо є спір про розподіл майна);
- Докази невірності (якщо ви вважаєте це необхідним для підтвердження своїх вимог);
- Квитанція про сплату судового збору.

3. **Компенсація за моральну шкоду**: Законодавство України не передбачає прямої можливості вимоги компенсації за моральну шкоду в контексті розірвання шлюбу через невірність. Проте, ви можете окремо подати позов про стягнення моральної шкоди, обґрунтовуючи свої вимоги згідно зі статтею 23 Цивільного кодексу України.

4. **Захист матеріальних прав**: Питання розподілу спільного майна подружжя регулюється статтею 60 Сімейного кодексу України. Майно, набуте в шлюбі, за загальним правилом є спільною сумісною власністю і підлягає рівному розподілу, якщо інше не передбачено шлюбним договором або угодою між подружжям.

5. **Батьківські права**: Якщо у вас є спільні неповнолітні діти, вирішення питання про їх проживання та виховання є важливим аспектом. Ви можете звернутись до суду з окремим позовом про визначення місця проживання дитини, а також про порядок участі у вихованні. Це питання регулюється статтями 159-161 Сімейного кодексу України.

Рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який допоможе правильно оформити всі документи і захистити ваші права в суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы