Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з правом власності на житлову нерухомість

1
03:27, 21.09.2024
Проблеми з правом власності на житлову нерухомість
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, недавно втратила батька, який залишив після себе квартиру в Києві. Я єдиний законний спадкоємець. Проте, виникла проблема, що в справі про спадкування з'явився інший претендент - незаконно опікун мого батька, який проживав з ним останній рік його життя і стверджує, що мій батько перед смертю передав йому права власності на квартиру за допомогою договору дарування. Але я знаю, що мій батько був у поганому стані здоров'я і міг не розуміти, що підписує. Договір дарування не був нотаріально завірений. Я хочу звернутися до суду, але не знаю, які документи мені потрібно підготувати, як довести мої права на спадщину і які закони мені потрібно використовувати у своїй аргументації. Чи може юрист допомогти мені з цим питанням, і яким чином я можу захистити своє право власності на квартиру?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:09, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо діяти в рамках чинного законодавства України, щоб захистити свої інтереси як спадкоємця. Перш за все, ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання недійсним договору дарування, якщо такий існує, і заявити свої права на спадщину.

1. **Підготовка документів**:
- Свідоцтво про смерть вашого батька.
- Документи, що підтверджують ваше споріднення з покійним (свідоцтво про народження).
- Документи, що підтверджують ваше право на спадщину (якщо вже є).
- Будь-які документи, які можуть підтвердити стан здоров'я вашого батька на момент підписання договору (медичні довідки, висновки лікарів тощо).

2. **Довести недійсність договору дарування**:
- Відповідно до статті 203 Цивільного кодексу України, правочин вважається недійсним, якщо особа в момент його вчинення не усвідомлювала значення своїх дій та не могла керувати ними. Це може бути доведено через медичні документи або свідчення лікарів.

3. **Нотаріальне посвідчення договору**:
- Згідно з статтею 719 Цивільного кодексу України, договір дарування нерухомості підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації. Відсутність нотаріального посвідчення може бути підставою для визнання договору недійсним.

4. **Звернення до суду**:
- Подайте позов до суду про визнання договору дарування недійсним та про визнання вашого права на спадщину. У позові обов’язково вкажіть всі обставини справи, додайте копії всіх зібраних документів.

5. **Юридична допомога**:
- Раджу звернутися до адвоката, який спеціалізується на спадкових справах. Він допоможе вам правильно скласти позов, зібрати докази та представлятиме ваші інтереси в суді.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете краще підготуватися до судового процесу і захистити своє право на спадщину.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы