Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з правом власності на нерухомість

1
14:03, 21.09.2024
Проблеми з правом власності на нерухомість
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, у 1997 році придбав квартиру в новобудові. У 2005 році я постійно проживав за кордоном, втративши зв'язок з Україною. Отримавши інформацію, що моя квартира була продана без мого відома, я повернувся в Україну і з'ясував, що квартира була продана через ріелторське агентство на підставі довіреності, яку, як стверджують, я нібито видав. Однак я такої довіреності не видавав, а моя підпис на ній була сфальсифікована. Покупцем квартири став громадянин, який помер у 2010 році, а його спадкоємці забезпечили реєстрацію прав власності на квартиру на себе. Які мої дії? Чи можу я вважати цю угоду недійсною і відновити своє право власності на квартиру? Чи маю я право вимагати компенсації за квартиру від спадкоємців покупця або ріелторського агентства, яке здійснило продаж? Які дії я повинен здійснити для захисту своїх прав і відновлення їх?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:20, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація є досить складною і потребує ретельного підходу для захисту ваших прав. В першу чергу, слід звернути увагу на такі аспекти:

1. **Недійсність угоди через фальсифікацію довіреності**: Згідно з статтею 203 Цивільного кодексу України, правочин є недійсним, якщо він вчинений без волі особи або внаслідок обману чи фальсифікації. У вашому випадку, якщо довіреність була підроблена, це може стати підставою для визнання угоди недійсною.

2. **Звернення до суду**: Ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання договору купівлі-продажу недійсним на підставі статті 215 Цивільного кодексу України. Необхідно надати докази фальсифікації довіреності, зокрема, звернутися до експертів для проведення почеркознавчої експертизи.

3. **Відновлення права власності**: Якщо суд визнає договір купівлі-продажу недійсним, на підставі статті 216 Цивільного кодексу України ви зможете вимагати повернення квартири у вашу власність.

4. **Компенсація збитків**: Якщо буде встановлено, що ріелторське агентство діяло недобросовісно або знаючи про фальсифікацію, ви маєте право вимагати відшкодування збитків згідно зі статтею 22 Цивільного кодексу України. Однак, слід врахувати, що спадкоємці можуть бути добросовісними набувачами, і вимагати компенсацію від них може бути складніше.

5. **Кримінальне провадження**: У вашому випадку варто звернутися до правоохоронних органів із заявою про злочин (фальсифікація документів), що передбачено статтею 358 Кримінального кодексу України. Це може допомогти у зборі доказів для цивільного процесу.

6. **Термін позовної давності**: Враховуючи, що події сталися давно, важливо врахувати строки позовної давності. Згідно з статтею 261 Цивільного кодексу України, строк позовної давності починає текти з моменту, коли особа дізналася або могла дізнатися про порушення свого права. Якщо ви перебували за кордоном і не знали про продаж квартири, це може бути аргументом для відновлення строків.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для детального аналізу ситуації та представництва ваших інтересів у суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы