Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з відмовою в спадкуванні

1
16:53, 20.09.2024
Проблема з відмовою в спадкуванні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як спадкоємець за законом, намірююсь відмовитися від спадкування, але стикаюсь із складнощами. В разі моєї відмови від спадкування, спадкування переходить до моїх спадкоємців за законом. Однак, вони також не бажають приймати спадщину. Якщо всі спадкоємці відмовляться від спадкування, то право на спадщину переходить до держави. Однак, в даний час у спадку є значні борги. Чи може держава відмовитись від спадкування? Якщо так, то що станеться з боргами? Чи можуть вони бути повернені до спадкоємців, які вже відмовилися від спадкування? Чи є якісь законодавчі механізми, які допоможуть уникнути цього?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:07, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з чинним законодавством України, зокрема Цивільним кодексом України (ЦКУ), питання спадкування регулюються досить детально. Відповідно до статті 1277 ЦКУ, якщо всі спадкоємці за заповітом і за законом відмовилися від прийняття спадщини, або якщо жоден із них не прийняв спадщини, право на спадщину переходить до держави в особі відповідного органу управління майном відумерлої спадщини.

Держава може відмовитися від прийняття відумерлої спадщини, якщо це майно є обтяженим боргами, що перевищують його вартість. У такому випадку майно може бути визнано відумерлим, і відкриваються процеси, передбачені для такої ситуації. Це передбачено частиною 3 статті 1277 ЦКУ.

Що стосується боргів спадкодавця, то за загальним правилом спадкоємці відповідають за борги спадкодавця лише в межах вартості отриманого спадкового майна (стаття 1282 ЦКУ). Якщо ж спадкоємці відмовилися від спадщини, їх відповідальність за борги спадкодавця не настає.

Таким чином, якщо спадщина не прийнята ніким, включаючи державу, то борги залишаються непогашеними, і кредитори не можуть стягнути їх із спадкоємців, які відмовилися від спадкування. Законодавчо передбачено, що в такій ситуації борги погашає держава, якщо вона прийняла спадщину, однак після відмови спадкоємців і держави, реального стягнення боргів не відбувається.

Для уникнення можливих юридичних ускладнень слід дотриматися всіх формальностей, передбачених законодавством, при оформленні відмови від спадщини, що забезпечить захист від потенційних претензій з боку кредиторів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Виплата
03:17, 07.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы