Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з правом на спадщину після розлучення

1
19:34, 20.09.2024
Проблема з правом на спадщину після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, була офіційно одружена з громадянином США, який нещодавно помер. Ми розлучилися за рішенням суду в США п'ять років тому і за умовами розлучення всі спільні майнові права були розірвані. Чоловік після розлучення не вступав у повторний шлюб, але залишив мені у заповіті частину своєї нерухомості в Україні. Водночас, у нього залишилися двоє неповнолітніх дітей від першого шлюбу, громадян США, які проживають з матір'ю. Як правильно в українському законодавстві вирішується питання про право на спадщину після розлучення? Чи маю я право на частину нерухомості, вказану в заповіті, який був зроблений після нашого розлучення, враховуючи, що в США було прийнято рішення про розірвання майнових прав? Чи мають право на спадщину неповнолітні діти, які є громадянами США, але ніколи не проживали в Україні? Як вирішується це питання з точки зору міжнародного права?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:58, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, питання спадщини регулюються Цивільним кодексом України. Згідно з частиною 1 статті 1235 Цивільного кодексу України, заповіт є особистим розпорядженням фізичної особи на випадок своєї смерті, і він має силу на території України, якщо складений з дотриманням вимог законодавства.

У вашому випадку, якщо заповіт, складений вашим колишнім чоловіком, відповідає вимогам законодавства, ви маєте право на ту частину спадщини, яка вказана у заповіті. Оскільки розлучення не впливає на дійсність заповіту, складеного після розірвання шлюбу, ви маєте право на спадкове майно, вказане в заповіті.

Щодо неповнолітніх дітей покійного, які є громадянами США, вони також мають право на спадщину, якщо це передбачено заповітом або якщо вони є спадкоємцями за законом за відсутності заповіту. Згідно з частиною 1 статті 1222 Цивільного кодексу України, діти спадкодавця належать до першої черги спадкоємців за законом. Громадянство чи місце проживання дітей не позбавляє їх права на спадщину в Україні.

Згідно з міжнародними нормами, питання спадкування регулюються відповідно до законодавства країни, де знаходиться нерухоме майно (ст. 70 Закону України "Про міжнародне приватне право"). Таким чином, до спадкування нерухомості, яка знаходиться в Україні, застосовується українське право, незалежно від громадянства чи місця проживання спадкоємців.

Отже, у вашому випадку ви маєте право на частину нерухомості за заповітом, а діти покійного мають право на спадщину згідно із законодавством України чи умовами заповіту. Рекомендується звернутися до нотаріуса в Україні для відкриття спадкової справи та отримання детальної консультації щодо конкретних прав і обов'язків у цій ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы