Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правові нюанси спадкування нерухомості

1
03:25, 21.09.2024
Правові нюанси спадкування нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - громадянка України, протягом останніх 5 років проживаю за кордоном. Мій батько, який проживав у Львові, нещодавно помер, але перед смертю він оформив заповіт на свою нерухомість на користь моєї молодшої сестри, яка з ним проживала. Мені подзвонила сусідка і повідомила, що батько мав намір змінити заповіт на користь мене, але не встиг цього зробити. Вона згодна свідчити на мою користь. Я хочу дізнатись, чи можу я оскаржити цей заповіт, враховуючи те, що я не була в Україні під час його оформлення, а також те, що мій батько, можливо, не був у повному розумінні своїх дій через високий вік та проблеми зі здоров'ям? Чи має вагу словесне свідчення сусідки і чи можна його використати в суді? Які ще документи мені потрібно зібрати для оскарження заповіту? І чи можу я взагалі втручатись у цей процес, якщо фактично не проживаю в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:17, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація стосується питань спадкового права, зокрема, оскарження заповіту. Відповідно до законодавства України, заповіт може бути оскаржений у судовому порядку за умови доведення його недійсності. Підставами для визнання заповіту недійсним можуть бути, зокрема, недієздатність заповідача на момент його складання, що передбачено статтею 1257 Цивільного кодексу України.

Словесне свідчення сусідки може бути використане як доказ у суді, однак воно має бути підкріплене іншими доказами, такими як медичні документи, які підтверджують стан здоров'я вашого батька на момент складання заповіту. Це можуть бути висновки лікарів, історія хвороби, довідки з медичних закладів тощо.

Важливо також звернути увагу на статтю 1254 Цивільного кодексу України, яка передбачає, що заповідач має право змінити або скасувати заповіт у будь-який час. Однак, якщо заповіт не було змінено юридично до моменту смерті, чинним залишається останній заповіт.

Щодо вашої можливості втручатись у процес, то ваше місце проживання за кордоном не позбавляє вас права звернутися до суду в Україні. Ви можете подати позов до суду про визнання заповіту недійсним, але вам може знадобитися представник або адвокат, який буде діяти від вашого імені в Україні.

Загалом, для оскарження заповіту вам слід зібрати наступні документи:

1. Докази недієздатності батька на момент укладання заповіту (медичні довідки, висновки лікарів).
2. Словесні свідчення сусідки, оформлені у вигляді письмової заяви або протоколу свідчень.
3. Документи, що підтверджують ваше родинне відношення до спадкодавця (свідоцтво про народження, паспорт).
4. Поточний заповіт, якщо він доступний.

Враховуючи складність спадкових справ, рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на спадковому праві, для отримання професійної допомоги та представництва ваших інтересів у суді.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы