Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Право власності на домашніх улюбленців після розлучення

1
23:07, 20.09.2024
Право власності на домашніх улюбленців після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я та мій колишній чоловік недавно розлучилися. У нас було дві собаки, які ми обидва дуже любимо. Він забрав їх без моєї згоди, та навіть не дозволяє мені їх бачити. Я вважаю, що у мене є право бачити наших собак, а також я хотіла б поділити час, проведений з ними, по-рівному. Ми придбали цих собак під час нашого шлюбу, тому я вважаю, що їх має розглядати як спільне майно. У нас немає дітей, тому ці собаки для мене надзвичайно важливі. Які юридичні кроки я можу зробити, щоб вирішити цю проблему? Які закони в Україні регулюють право власності на домашніх улюбленців після розлучення? Чи можу я використати юридичні засоби для захисту своїх прав на собак?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:29, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли питання стосується розподілу домашніх тварин після розлучення, важливо розуміти, що в Україні законодавство чітко не регулює питання "опіки" над домашніми тваринами. Однак, такі питання можуть бути вирішені в рамках загальних правил щодо розподілу спільного майна подружжя.

Згідно з частиною 1 статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю. Це стосується і домашніх тварин, придбаних під час шлюбу. Відповідно до статті 70 Сімейного кодексу України, при розірванні шлюбу майно, що є спільною сумісною власністю, підлягає розподілу між подружжям.

Якщо ви не можете досягти згоди з колишнім чоловіком, ви можете звернутися до суду з позовом про розподіл спільного майна. У суді ви можете обґрунтувати свою позицію щодо важливості собак для вас і можливості спільного догляду за ними.

Крім того, ви можете спробувати досягти мирного врегулювання питання через медіацію, де за допомогою нейтральної сторони (медіатора) можна знайти компромісне рішення, яке влаштує обидві сторони.

Якщо колишній чоловік перешкоджає вам бачити собак, це може бути розглянуте як порушення ваших прав на спільне майно. У такому випадку, звернення до суду може бути виправданим кроком для захисту ваших інтересів.

Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, щоб отримати більш детальну інформацію та допомогу у вирішенні вашого питання.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы