Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права на власність незавершеного будинку

1
00:08, 21.09.2024
Права на власність незавершеного будинку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя ситуація наступна: був заключений договір купівлі-продажу забудовника на право власності на незавершене будівництво житлового будинку. В процесі будівництва забудовник збанкрутував, будівництво було зупинено, а забудовником було відкрито банкрутство. У зв'язку з цим виникла проблема з правом власності на незавершене будівництво. Чи можу я вважатись власником незавершеного будинку, якщо забудовник збанкрутував і не встиг переоформити право власності на мене? Чи маю я право продовжити будівництво на свій рахунок, або вимагати повернення грошей, які були внесені за договором купівлі-продажу? Які дії мені потрібно здійснити для визнання мене власником незавершеного будівництва в такій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:31, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація є досить складною і потребує детального аналізу на підставі чинного законодавства України.

По-перше, згідно з частиною 1 статті 331 Цивільного кодексу України, право власності на нерухоме майно виникає з моменту його державної реєстрації. Якщо забудовник не встиг переоформити право власності на вас, то, формально, ви не є власником незавершеного будівництва.

Однак, ви маєте право захищати свої інтереси, якщо були виконані умови договору купівлі-продажу, зокрема, здійснена оплата за об'єкт. У такому випадку, вам слід розглянути можливість звернення до суду з позовом про визнання права власності на підставі статті 392 Цивільного кодексу України, яка дозволяє вимагати визнання права власності у випадку, якщо воно оспорюється або не визнається іншими особами.

Щодо продовження будівництва за свій рахунок, це питання є складним без відповідних прав на об'єкт. Без офіційного визнання вас власником, продовження будівництва може бути ризикованим. Варто також звернути увагу на те, що в рамках процедури банкрутства може бути призначений арбітражний керуючий, який буде вирішувати питання щодо активів забудовника, зокрема і незавершеного будівництва. У такому випадку, ваші інтереси можуть бути розглянуті в рамках провадження у справі про банкрутство.

Щодо повернення коштів, внесених за договором, ви можете подати заяву про включення до реєстру кредиторів забудовника в рамках процедури банкрутства відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". У цьому випадку ви матимете можливість вимагати повернення коштів у межах ліквідаційної маси забудовника.

З метою визначення подальших дій рекомендується звернутися до адвоката або юриста, який зможе провести детальний аналіз вашої ситуації з урахуванням усіх обставин і документів, а також представляти ваші інтереси у судових та адміністративних органах.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы