Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права чоловіка в батьківському вихованні: як захистити свої інтереси?

1
18:52, 27.09.2024
Права чоловіка в батьківському вихованні: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, чоловік, знаходжуся в складній ситуації, де моя колишня дружина обмежує мій доступ до спільних дітей після розлучення. Я хочу бути активною частиною їхнього життя, але зустрічаю перешкоди у встановленні контакту. Які законні можливості є у мене, як батька, щоб захистити свої права на батьківство і відновити спілкування з дітьми? Які кроки можна підняти юридично для вирішення цієї проблеми і забезпечення моїх прав в батьківському вихованні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:50, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо знати, що законодавство України забезпечує право обох батьків на участь у вихованні своїх дітей. Відповідно до статті 141 Сімейного кодексу України, мати і батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі між собою чи ні.

Якщо ваша колишня дружина обмежує ваш доступ до дітей, ви маєте право звернутися до суду з позовом про визначення способу участі у вихованні дитини. Згідно зі статтею 159 Сімейного кодексу України, суд визначає спосіб участі кожного з батьків у вихованні дитини, враховуючи інтереси дитини та можливості батьків.

Крім того, ви можете звернутися до органів опіки та піклування для отримання допомоги у вирішенні цього питання. Вони можуть виступити медіаторами у вирішенні конфлікту та надати рекомендації щодо оптимального режиму спілкування з дітьми.

Важливо також зібрати всі докази, які можуть підтвердити ваші наміри та спроби встановити контакт з дітьми, такі як листування, повідомлення, свідчення очевидців тощо. Це може бути корисним під час судового розгляду.

Звернення до адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, може забезпечити професійну підтримку та підготовку до судового процесу. Адвокат зможе надати консультацію щодо складання позову та підготовки необхідних документів, а також представляти ваші інтереси в суді.

Таким чином, ви маєте законні підстави для захисту своїх прав на батьківство і можете вжити відповідних юридичних заходів для відновлення спілкування з дітьми.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы