Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Повернення у спадок родинного маєтку

1
01:08, 25.09.2024
Повернення у спадок родинного маєтку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Уявіть ситуацію. Мене звати Вікторія. Я є громадянкою України, але протягом останніх 20 років проживала за кордоном. Нещодавно я дізналася, що мій батько, який проживав в Україні, помер, і я є його єдиною дочкою та законною спадкоємицею. Проте, є одне але - мій батько не був єдиним власником сімейного особняку, половина майна належала його брату, моєму дядьку, який помер ще 10 років тому без нащадків і без офіційного заповіту. Мій батько та дядько купили цей особняк разом багато років тому, і він був зареєстрований на обох їх імена. Через деякі сімейні непорозуміння, я втратила зв'язок з батьком і не мала змоги вчасно відреагувати на ситуацію після смерті дядька. Тепер я хочу повернути в спадок цей особняк, але не знаю, як правильно це зробити. Чи можу я претендувати на частку мого дядька, як найближча родичка? Чи вплине моя тривала відсутність в Україні на процес встановлення прав власності? На які юридичні труднощі я можу натрапити, і як їх уникнути?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:01, 25.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації розглянемо кілька важливих аспектів, які впливають на процес спадкування.

По-перше, стосовно спадщини після вашого батька, ви маєте право успадкувати його частку в особняку як єдина дочка за законом. Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України (ЦКУ), діти є спадкоємцями першої черги за законом.

Щодо частки вашого дядька, оскільки він помер без нащадків і без заповіту, його майно може бути визнане відумерлим. Відповідно до статті 1277 ЦКУ, у випадку відсутності спадкоємців за законом або заповітом, спадщина визнається відумерлою і переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Однак, ви можете спробувати визнати себе спадкоємцем за правом представлення, якщо є підстави вважати, що існує зв’язок між вами і спадкодавцем, такий як сімейні домовленості.

Для оформлення спадщини вам необхідно звернутися до нотаріуса в Україні для відкриття спадкової справи. Згідно зі статтею 1270 ЦКУ, ви маєте шість місяців з дня відкриття спадщини для подання заяви про прийняття спадщини. Оскільки ви проживали за кордоном і могли не знати про відкриття спадщини, ви можете звернутися до суду з проханням про поновлення строку для прийняття спадщини на підставі поважних причин пропуску строку (стаття 1272 ЦКУ).

Ваша тривала відсутність в Україні не вплине на ваше право на спадщину, але може ускладнити процес збирання необхідних документів і комунікацію з державними органами. Рекомендується мати довірену особу в Україні, яка може представляти ваші інтереси.

Юридичні труднощі можуть виникнути в частині визнання майна відумерлим та подальшої його передачі у вашу власність. Необхідно буде надати докази ваших прав як спадкоємця.

Рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на спадковому праві, щоб отримати детальну консультацію та супровід у процесі оформлення спадщини, що допоможе уникнути можливих перепон.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Гражданство
14:36, 13.04.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы