Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Защитника Отечества!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Підозрюваний у скоєнні кримінального злочину не з'явився по виклику до слідчого

1
14:45, 19.12.2014
Підозрюваний у скоєнні кримінального злочину не з'явився по виклику до слідчого
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Підозрюваний у скоєнні кримінального злочину не з'явився по виклику до слідчого, повідомивши його по телефону про те, що він хворий на грип і хворітиме мінімум два тижні. Довідку з лікувальної установи надасть.
У зв'язку з тим, що строк розслідування закінчується через тиждень, слідчий ухвалив рішення зупинити досудове слідство, про що виніс відповідну постанову, а також вніс інформацію про це до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Визначте, 1) чи правильно поступив слідчий; 2) чи є у даному випадку підстави для зупинення слідства.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:18, 22.12.2014
Консультирует юрист: Седченко Сергей Николаевич

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 280 КПК України однією з підстав зупинення досудового розслідування є тяжка хвороба підозрюваного, яка перешкоджає його участі у кримінальному провадженні. При цьому в законі не вказано конкретних ознак захворювання, що дають змогу відрізнити його від інших розладів здоров'я, які не тягнуть за собою зупинення досудового розслідування у кримінальному провадженні. У слідчій практиці можливі випадки зупинення провадження лише на підставі констатації факту захворювання без з'ясування тяжкості і наслідків хворобливого стану підозрюваного.
Зупинення досудового розслідування у зв'язку з тим, що підозрюваний захворів на тяжку хворобу, яка перешкоджає його участі у кримінальному провадженні, провадиться за таких процесуальних умов:

- у провадженні зібрано достатні та неспростовні докази, які вказують на те, що кримінальне правопорушення вчинено певною особою;

- особа набула статусу підозрюваного, їй повідомлено про підозру;

- виконано всі слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, проведення яких необхідне та можливе до зупинення кримінального провадження;

- тяжка хвороба підозрюваного підтверджена відповідним медичним висновком.
Слідчий вчинив правильно, зупинивши провадження по справі. Після одужання підозрюваного слідчий своєю постановою повинен відновити досудове провадження у справі внести про це інформацію до реєстру та продовжити слідчі діі по завершенню досудового провадження.

______________
С уважением, Сергей Седченко.
0671446190;0953793730.
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы