Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Отримати аліменти на дитину, що навчається

1
10:41, 22.03.2018
Отримати аліменти на дитину, що навчається
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ми з моїм чоловіком вже дуже давно в розлученні, приблизно років 15. У нас є спільний син. До 18 років чоловік справно платив аліменти, у мене не було до нього жодних претензій. Зараз нашому синові вже 20 років. Він вступив до університету на платне відділення. Чоловік обіцяв допомагати грошима, але так нічого і не платить. А ось мені платити не по кишені.
У підсумку, наш син може залишитися без освіти. Чи можу я якось посприяти тому, щоб батько оплачував синові навчання? Я чула, що є навіть якийсь закон. Сама я далека від юриспруденції. Допоможіть, будь ласка.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
10:55, 22.03.2018
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Якщо ми будемо звертатися до закону, то побачимо, що закон говорить: батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей, тобто до досягнення ними вісімнадцятирічного віку. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо батьки дійсно можуть забезпечувати дітей, тобто самі батьки є дієздатними.
Також існує закон, що якщо дитина вчиться очно на платному відділенні, то батьки повинні утримувати її до досягнення нею 23-річного віку і до закінчення навчання. Такий обов'язок припиняється, як тільки дитина закінчує своє навчання. Не важливо, чи отримала вона диплом або навмисно перервала освітній процес.

Що потрібно зробити матері в даній ситуації? Звернутися до адвоката! Він напише позовну заяву, ви віднесете її до суду, і вже суд буде розглядати цю справу. Він запросить дані про доходи батька, і з'ясує, чи може батько сплачувати навчання своєї дитини.
До речі, звернутися до суду можете не тільки ви, але і ваш син. Він може подати позовну заяву на своє утримання. А саме оплату батьком його навчання. Суд вивчить всі відомості про доходи матері і батька молодої людини, і з'ясує, чи може батько сплачувати навчання або робити це повинна одна мати.

А тепер припустимо, що батько не зможе оплачувати навчання вашого сина. І що ж, він так просто кине навчання? Можливо, спробуєте поговорити з дитиною і направити її на шлях істинний? Нехай шукає підробіток, або переводиться на заочне відділення, зараз це можливо. Син влаштується на нормальну роботу і сам заробить на свою освіту. Випустіть сина з-під свого крила ... Зрозуміло, що для матері дитина завжди залишається дитиною, і в 40 років, проте потрібно вчити і самостійності. Недаремно ж сказано, що якщо власною працею чогось добиваєшся, тим більше цінуєш досягнуте.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы