Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незрозумілість в оформленні спадщини

1
01:28, 25.09.2024
Незрозумілість в оформленні спадщини
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня, я маю дуже заплутане і складне питання, що стосується спадщини. Моя бабуся нещодавно померла і залишила мені домашній будинок, який є єдиним моїм майном. Бабуся жила в цьому будинку більше 50 років і не мала жодних боргів. Проте, після її смерті, я дізнався, що на будинок накладено арешт через борги мого дядька, який був співвласником нерухомості. Він живе в іншому місці і ніколи не вносив жодного внеску на утримання будинку. Він також не мав жодних документів, що підтверджують його права на будинок. Я хочу знати, як я можу вирішити цю проблему. Чи можу я виключити його зі співвласників? Чи можу я вимагати від нього компенсацію за утримання будинку? Чи маю я право звернутися до суду з позовом про визнання мого права власності? Які документи мені потрібно буде надати для цього? І які кроки мені потрібно буде зробити, щоб впоратися з цією ситуацією?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:49, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації потрібно вирішити декілька правових питань, пов’язаних з правом власності та арештом на майно через борги іншої особи.

1. **Визначення права власності**: Для того, щоб ви могли претендувати на виключне право власності на будинок, необхідно підтвердити, що спадщина дісталася вам у повному обсязі. Згідно з Цивільним кодексом України, якщо інший співвласник (ваш дядько) не має документів, що підтверджують його частку у праві власності, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права власності на спадкове майно (ст. 392 ЦК України).

2. **Арешт на майно**: Арешт може бути накладений лише на частку майна, яка належить боржнику. Якщо ваш дядько не є співвласником, необхідно довести це в суді, щоб зняти арешт з будинку. Рекомендується звернутися до виконавчої служби з документами, що підтверджують ваше право на будинок, та заявою про зняття арешту.

3. **Компенсація за утримання будинку**: Якщо ваш дядько не робив внесків на утримання будинку, але офіційно є співвласником, ви можете подати позов про стягнення витрат на утримання спільного майна з іншого співвласника, згідно з ст. 360 ЦК України.

4. **Необхідні документи**:
- Свідоцтво про право на спадщину.
- Документи, що підтверджують право власності бабусі на будинок.
- Документи, що підтверджують ваші витрати на утримання будинку.
- Будь-які інші документи, які можуть підтвердити відсутність прав у дядька на частку в будинку.

5. **Кроки для вирішення питання**:
- Отримайте свідоцтво про право на спадщину.
- Зверніться до нотаріуса або адвоката для консультації та підготовки необхідних документів.
- Подайте позов до суду про визнання права власності на будинок.
- Паралельно зверніться до виконавчої служби з заявою про зняття арешту з майна.
- Розгляньте можливість медіації або переговорів з дядьком для врегулювання питання без суду.

Кожен крок слід здійснювати обережно, з урахуванням всіх юридичних нюансів, тому консультація з адвокатом, що спеціалізується на спадкових справах, буде корисною.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы