Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне зайняття моєї землі

1
00:06, 21.09.2024
Незаконне зайняття моєї землі
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, володію ділянкою землі за правом приватної власності, що було підтверджено відповідними документами. Однак, я виявив, що моя земельна ділянка була незаконно зайнята: на ній розпочали будівництво без мого дозволу. Я не надавав згоди на здійснення будівельних робіт, не брав участі в укладанні будь-яких договорів, що стосуються цієї ділянки, а також не отримував ніяких відшкодувань. Крім того, я не був повідомлений про будь-які зміни, що стосуються моєї власності. Які дії мені слід вжити в даній ситуації? Чи маю я право звернутися до суду з позовом про визнання дій займача незаконними та вимогами про відшкодування шкоди? Які документи мені потрібно підготувати для цього? Чи можу я розраховувати на державну захист моїх прав як власника? І чи є які-небудь строки, які я повинен дотримуватися при вирішенні цього питання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:26, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації, як власник земельної ділянки, ви маєте право на захист своєї власності відповідно до законодавства України.

1. **Право на звернення до суду**: Ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання дій щодо зайняття вашої земельної ділянки незаконними. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, ви можете вимагати захисту ваших прав, зокрема шляхом визнання незаконними дій, які порушують ваше право власності, та вимагати відшкодування завданої шкоди.

2. **Необхідні документи**: Для подання позову вам необхідно підготувати такі документи:
- Документи, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку (державний акт, договір купівлі-продажу, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно).
- Будь-які документи або фотографії, які підтверджують факт незаконного будівництва на вашій ділянці.
- Документи, що підтверджують завдану вам шкоду, якщо така є.
- Докази вашої незгоди на будівництво або відсутність укладених угод.

3. **Право на відшкодування шкоди**: Згідно з статтею 22 Цивільного кодексу України, ви маєте право вимагати відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої незаконними діями.

4. **Державний захист прав власника**: Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, а держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання.

5. **Строки для звернення до суду**: Згідно зі статтею 256 Цивільного кодексу України, загальний строк позовної давності становить три роки з моменту, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення свого права.

Ви маєте право звернутися за юридичною консультацією, щоб максимально ефективно підготувати позов і забезпечити захист своїх прав у суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


наследство
12:22, 11.05.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы