Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне заволодіння нерухомістю.

1
13:33, 21.09.2024
Незаконне заволодіння нерухомістю.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - громадянка України, що проживає за кордоном. Останнім часом мене почали турбувати дивні повідомлення від моїх сусідів в Україні про те, що мою квартиру в Києві, яку я залишила пустою, але в доброму стані, поселили невідомі люди. Мої спроби вирішити це питання з місцевою владою не принесли результатів. Зіткнувшись із бездіяльністю місцевих органів влади, я вирішила звернутися до юриста. Мене цікавить, як я можу відновити свої права на нерухомість, якщо я проживаю за кордоном? Які документи мені потрібно підготувати і які процедури мені потрібно пройти для того, щоб довести свої права на власність? Чи можу я звернутися до суду з таким питанням і як це краще зробити? Яка юридична відповідальність чекає на людей, які незаконно зайняли мою квартиру? Чи можу я розраховувати на компенсацію шкоди, яку я зазнала в результаті незаконного заволодіння моєю власністю? Чи є якісь особливості, які я повинна врахувати, оскільки я проживаю за кордоном? Які рекомендації ви можете мені дати в цьому питанні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:27, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації незаконного зайняття вашої квартири в Києві, ви маєте право вжити низку юридичних заходів для відновлення своїх прав на нерухомість. Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право на володіння, користування і розпорядження своєю власністю. Незаконне заволодіння вашою квартирою є порушенням цих прав.

Перш за все, необхідно підготувати документи, які підтверджують ваше право власності на квартиру. Це можуть бути договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності або виписка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Ви маєте право звернутися до суду з позовом про витребування майна з чужого незаконного володіння відповідно до статті 387 Цивільного кодексу України. У цьому позові ви можете вимагати повернення квартири, а також компенсацію шкоди, завданої незаконним користуванням. Звернення до суду можливо здійснити навіть за умови вашого перебування за кордоном, призначивши представника в Україні за довіреністю. Довіреність повинна бути належним чином оформлена та завірена у консульській установі України або нотаріально у країні вашого перебування з подальшою легалізацією чи апостилюванням.

Щодо юридичної відповідальності осіб, які незаконно зайняли вашу квартиру, такі дії можуть підпадати під статтю 162 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за незаконне проникнення до житла чи іншого володіння особи. Ви можете подати заяву про злочин до органів поліції з вимогою розпочати розслідування.

Якщо ви розраховуєте на компенсацію шкоди, важливо зібрати докази, які підтверджують розмір завданих збитків. Це можуть бути акти обстеження житла, фотографії, свідчення сусідів тощо.

Особливості, які варто врахувати, проживаючи за кордоном, включають необхідність ефективного представництва в Україні. Рекомендується знайти кваліфікованого юриста, який зможе представляти ваші інтереси в суді та органах влади. Також слід врахувати можливість використання електронних сервісів для отримання інформації про стан вашого майна та подачі документів.

Загалом, для захисту ваших прав важливо діяти оперативно та юридично грамотно, залучаючи професійну правову допомогу.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы