Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне відключення від опалення

1
16:16, 21.09.2024
Незаконне відключення від опалення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я живу в багатоповерховому будинку, опалення в якому забезпечується централізовано. Проте, нещодавно мені відключили опалення без попередження. Я звернувся до комунальної служби, але мені відповіли, що я маю борги за опалення. Проте, я завжди сплачував комунальні платежі вчасно і маю всі необхідні квитанції. Я звернувся до адміністрації будинку, але вони відмовилися мені допомогти, сказавши, що це не їхній відділ. Також я дізнався, що у кількох моїх сусідів також відключили опалення, не дивлячись на те, що вони також регулярно сплачують комунальні платежі. Тож, я хотів би поставити питання: Чи має право комунальна служба відключати мені опалення без попередження і без відповідного підтвердження мого боргу? Як мені відновити постачання опалення в моєму будинку, якщо я не маю боргів? Чи можу я вимагати компенсації за ті дні, коли у мене не було опалення, незважаючи на те, що я вчасно сплачував рахунки? І які юридичні кроки я можу зробити для захисту своїх прав у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:49, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, централізоване постачання тепла є житлово-комунальною послугою, і його припинення чи тимчасове відключення регулюється Законом України "Про житлово-комунальні послуги" та іншими нормативно-правовими актами.

По-перше, відповідно до статті 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постачальник послуг зобов’язаний надавати послуги споживачу безперервно, за винятком випадків, передбачених цим Законом або договором між сторонами. Відключення послуг через заборгованість можливе лише після попереднього письмового повідомлення споживача, яке надається не пізніше ніж за 30 днів до запланованого відключення.

Якщо ви маєте квитанції, що підтверджують своєчасну оплату, ви маєте право вимагати відновлення постачання тепла без зволікань. Для цього варто звернутися з письмовою заявою до комунальної служби, додавши копії квитанцій про оплату. Заява повинна бути зареєстрована в журналі вхідної кореспонденції.

Щодо компенсації за період відсутності опалення, ви маєте право вимагати перерахунку та відшкодування на підставі статті 26 Закону України "Про житлово-комунальні послуги". У разі ненадання або надання послуги не в повному обсязі споживач має право на зменшення розміру плати.

Якщо ваші законні вимоги не будуть задоволені, ви можете звернутися до суду з позовом про відновлення послуг та компенсацію збитків. Також можливе звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), зі скаргою на дії постачальника тепла.

Для захисту своїх прав рекомендується отримати юридичну консультацію, щоб правильно оформити всі необхідні документи та підготуватися до можливих судових розглядів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы