Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне позбавлення прав на житло.

1
17:50, 20.09.2024
Незаконне позбавлення прав на житло.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, який проживає в місті Києві, стикнувся з дуже складною і заплутаною ситуацією, яка потребує професійного юридичного втручання та консультації. Близько п'яти років тому я купив квартиру у новобудові від забудовника. Усі необхідні документи були оформлені, договір купівлі-продажу було зареєстровано в відповідних органах, мені було надано право власності на квартиру. Однак, як виявилося, забудовник був недобросовісним, і через два роки після покупки квартири, він банкрутував, але перед цим встиг продати декілька квартир, включаючи мою, іншим особам. Таким чином, на сьогоднішній день в мене виникла проблема: я маю документи, які підтверджують моє право власності на квартиру, але крім мене, є ще один «власник» цієї ж квартири, який також має всі необхідні документи. Як мені бути в цій ситуації? Які дії я повинен здійснити, щоб захистити своє право власності? Чи можна вважати договір купівлі-продажу недійсним, якщо забудовник був недобросовісним і продавав одну й ту ж квартиру кільком покупцям? Які юридичні наслідки чекають на забудовника? Чи маю я право на відшкодування збитків від забудовника або інших осіб, які причетні до цього правопорушення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:38, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації необхідно здійснити ряд кроків для захисту свого права власності на квартиру та вирішення конфлікту з іншим «власником».

По-перше, необхідно звернутися до суду з позовом про визнання вашого права власності на спірну квартиру. Згідно зі статтею 328 Цивільного кодексу України (ЦКУ), право власності набувається на підставі правочину. Якщо договір купівлі-продажу був укладений з порушенням закону, наприклад, якщо продавець (забудовник) був недобросовісним і продав одну й ту ж квартиру кільком особам, такий договір може бути визнаний недійсним відповідно до статті 215 ЦКУ.

По-друге, важливо перевірити, чи було ваше право власності зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Згідно з законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", саме факт реєстрації підтверджує право власності на об'єкт нерухомості.

Щодо забудовника, оскільки він був недобросовісним і вчинив дії, що можуть підпадати під визначення шахрайства, до нього можуть бути застосовані кримінально-правові наслідки відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України. Ви маєте право звернутися з заявою до правоохоронних органів для розслідування обставин можливого шахрайства.

Щодо відшкодування збитків, якщо буде доведено, що забудовник вчинив неправомірні дії, ви маєте право вимагати відшкодування збитків відповідно до статті 22 ЦКУ. Для цього необхідно подати позов до суду з відповідними вимогами.

Рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованого адвоката, який допоможе зібрати всі необхідні докази, скласти позовні заяви та представляти ваші інтереси в суді. Це важливо для забезпечення захисту ваших прав та інтересів у цій складній ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы