Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Необхідність оформлення документів для приватизації квартири

1
01:20, 21.09.2024
Необхідність оформлення документів для приватизації квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Насущне питання, яке торкається процесу приватизації квартири, до якої маю права власності, але перед цим у власників була аренда. При тому, що у даний момент є проблеми з наявністю необхідних документів, а саме: відсутній договір оренди, який було укладено між мною та попереднім власником, а також втрачений паспорт квартири. Окрім того, виникають питання щодо обмежень приватизації у зв'язку з тим, що у даний момент у квартирі проживає інший орендар, який має договір оренди зі мною. Чи можу я оформити приватизацію квартири без наявності цих документів, і які дії мені слід вжити для розв'язання цієї проблеми? І чи має орендар, який наразі проживає у квартирі, право відмовитись від виїзду або вимагати компенсацію у разі проведення процесу приватизації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:41, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Процес приватизації житла в Україні регулюється Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду". Відповідно до статті 5 цього закону, право на приватизацію житла мають громадяни, які постійно проживають у ньому та зареєстровані за місцем проживання.

Щодо відсутності договору оренди з попереднім власником, це не є критичним для процесу приватизації, оскільки право на приватизацію мають особи, які є фактичними користувачами житла на момент подачі заяви про приватизацію. Однак, для підтвердження права на приватизацію, потрібно мати документи, що підтверджують ваше право власності на квартиру, а також документи, що засвідчують факт реєстрації місця проживання.

Втрачений паспорт квартири може бути відновлено. Для цього слід звернутися до відповідних органів місцевого самоврядування або обслуговуючої організації, яка має дані про технічну документацію на квартиру.

Щодо орендаря, який на даний момент проживає у квартирі, важливо зазначити, що чинне законодавство України не передбачає його автоматичного права на приватизацію житла, яке він орендує. Однак, у випадку дострокового розірвання договору оренди, орендар може вимагати компенсацію, якщо це передбачено умовами договору або загальними нормами Цивільного кодексу України (статті 785-786). Важливо дотримуватися умов, встановлених договором оренди, і заздалегідь повідомити орендаря про зміни, пов'язані з приватизацією.

Рекомендується звернутися до нотаріуса або адвоката для отримання детальної консультації щодо конкретної ситуації та можливих варіантів дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы