Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконні дії орендаря

1
21:56, 20.09.2024
Незаконні дії орендаря
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником нерухомості, а саме комерційного приміщення, яке здав у оренду кафе. Ми уклали орендний договір на три роки. Проте, після року оренди, я дізнався, що орендар без мого відома і згоди провів реконструкцію приміщення, змінивши його планування та дизайн. Більше того, він підключив додаткове обладнання, яке споживає більше електроенергії, ніж передбачено договором. Також він змінив графік роботи кафе, працюючи до пізньої ночі і створюючи шум, що порушує права сусідів. Орендар відмовляється відшкодувати витрати за додаткове споживання енергії та відновити початкове планування приміщення. Чи маю я право розірвати договір оренди за невиконання умов договору орендарем? Які юридичні кроки я маю зробити, щоб вирішити цю проблему? Чи можу я вимагати відшкодування витрат, пов'язаних з незаконними діями орендаря?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:11, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з нормами Цивільного кодексу України, зокрема статтею 651, договір може бути розірвано за рішенням суду на вимогу однієї зі сторін у разі істотного порушення умов договору іншою стороною. Істотним є таке порушення, коли внаслідок шкоди, заподіяної іншій стороні, вона значною мірою позбавляється того, на що розраховувала при укладенні договору. Якщо орендар здійснив реконструкцію приміщення без вашої згоди, це може вважатися істотним порушенням умов договору.

Крім того, стаття 778 Цивільного кодексу України передбачає, що орендар не має права без згоди орендодавця змінювати об'єкт оренди. Також, якщо орендар перевищив погоджений рівень споживання електроенергії, це може вважатися порушенням умов договору, що також дає підстави для його розірвання.

Згідно зі статтею 782 Цивільного кодексу України, якщо орендар порушує обов’язки, передбачені договором оренди, орендодавець має право вимагати припинення договору та відшкодування збитків.

Щодо юридичних кроків, вам слід:

1. Офіційно повідомити орендаря про порушення умов договору, надавши йому час для усунення порушень.
2. Якщо орендар не реагує на ваше повідомлення, звернутися до суду з вимогою про розірвання договору оренди та відшкодування збитків.
3. Надати суду докази порушення умов договору орендарем, зокрема, зміни в приміщенні, перевищення споживання електроенергії та скарги сусідів на шум.

Також варто звернути увагу на положення самого договору оренди, які можуть містити спеціальні умови щодо розірвання договору та відшкодування збитків. У разі необхідності, зверніться за консультацією до адвоката, який допоможе підготувати всі необхідні документи та представляти ваші інтереси в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Уход из ВУЗа
09:45, 15.02.2014
Реєстрація
23:05, 03.09.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы