Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливість судової системи

1
20:49, 24.09.2024
Несправедливість судової системи
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, зіткнувся з незрозумілим для мене ситуацією в судовій системі нашої країни. Мене обвинувачують у вчиненні правопорушення, конкретно - у порушенні правил дорожнього руху. Очевидець, який був присутній на місці події, стверджує, що я порушив ПДР, але відеозапису з камер спостереження, які могли б засвідчити мою вину або невинуватість, немає. Мені важко зрозуміти, на підставі яких доказів суд вирішив винести вирок проти мене, і де є гарантії особистої безпеки та справедливості в Україні, якщо особу можуть засудити без належних доказів вини. Чи можна вважати таке рішення суду законним? Які є мої права в даному випадку та які дії я можу вжити, щоб захистити себе від несправедливого вироку? Чи може вирок бути скасований, якщо будуть знайдені докази моєї невинуватості? Які кроки мені слід зробити, щоб довести свою невинуватість у суді? Чи можу я звернутися до вищих судових інстанцій зі скаргою на несправедливе рішення суду?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:41, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли вас обвинувачують у правопорушенні на підставі лише свідчень очевидця, без додаткових доказів, таких як відеозаписи, важливо розуміти свої права та можливості захисту.

Згідно з Конституцією України, статтею 62, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Це означає, що обвинувачення має бути підкріплене належними і достатніми доказами.

У випадку, коли судове рішення ґрунтується на недостатніх або сумнівних доказах, є можливість оскаржити таке рішення. Відповідно до статті 129 Конституції України, судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін, що означає, що ви маєте право на захист і представлення своїх аргументів та доказів у суді.

Ви можете скористатися правом на апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції. Це передбачено статтею 14 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтями 292-297 Кримінального процесуального кодексу України для різних категорій справ. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду через суд першої інстанції, який ухвалив рішення. Під час розгляду апеляції ви маєте право надавати нові докази, свідчення, експертні висновки, які можуть підтвердити вашу невинуватість.

Якщо буде знайдено нові докази, які підтверджують вашу невинуватість, це може стати підставою для скасування вироку. Згідно зі статтею 459 Кримінального процесуального кодексу України, нововиявлені обставини є підставою для перегляду судових рішень.

Варто також подумати про юридичну консультацію або представництво в суді, адже професійний адвокат може значно підвищити шанси на успішний захист ваших прав. Юридична допомога може бути надана на підставі статті 59 Конституції України.

Таким чином, ви маєте право на захист, перегляд рішення, подання апеляції, і в разі потреби - на юридичну допомогу, щоб ефективно захистити свої права та довести невинуватість у судовому порядку.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы