Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Недобросовісність роботодавця: як боротися?

1
15:44, 24.09.2024
Недобросовісність роботодавця: як боротися?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працюю на підприємстві протягом останніх п'яти років. Недавно компанія змінила власника і, здається, новий роботодавець не дотримується умов контракту, який був підписаний мною при прийомі на роботу. Він знизив мою зарплату, унеможливив використання відпустки, не говорячи вже про те, що він ігнорує мої запити про проведення співбесіди з метою вирішення цих питань. Яким чином я можу захистити свої права в даній ситуації? Які документи я повинен зібрати, щоб довести недобросовісність мого роботодавця? Які законодавчі акти України регулюють ці питання, і які санкції можуть бути застосовані до роботодавця, який не дотримується умов трудового договору?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:41, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, яку ви описали, ви можете захистити свої трудові права за допомогою кількох юридичних механізмів. Ось основні кроки та посилання на відповідні законодавчі акти України:

1. **Аналіз трудового договору**: Перш за все, перегляньте умови вашого трудового договору. Згідно зі статтею 21 Кодексу законів про працю України (КЗпП), трудовий договір є угодою між працівником і роботодавцем, що визначає їхні права та обов'язки. Зміна власника підприємства не є підставою для автоматичної зміни умов вашого трудового договору.

2. **Звернення до роботодавця**: Направте офіційний письмовий запит до вашого роботодавця з вимогою пояснити причини зміни умов праці та зниження заробітної плати. Відповідно до статті 32 КЗпП, зміна істотних умов праці допускається лише з попередженням працівника не пізніше ніж за два місяці.

3. **Документування порушень**: Зафіксуйте всі порушення, пов'язані зі зміною умов праці, зниженням заробітної плати та ненаданням відпустки. Зберігайте всі письмові звернення до роботодавця та відповіді на них. Це стане доказовою базою.

4. **Звернення до Державної служби України з питань праці**: У випадку відсутності реакції роботодавця, ви можете подати скаргу до Державної служби України з питань праці. Цей орган здійснює контроль за дотриманням трудового законодавства (стаття 259 КЗпП).

5. **Судовий захист**: Якщо вирішити питання мирним шляхом не вдається, ви маєте право звернутися до суду з позовом про поновлення порушених прав. Стаття 232 КЗпП передбачає можливість працівника звертатися до суду у випадку порушення трудових прав.

6. **Санкції для роботодавця**: У разі підтвердження порушень, роботодавець може бути притягнутий до відповідальності у вигляді штрафів згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення (стаття 41), а також може бути зобов'язаний виплатити компенсацію за невиконання умов трудового договору.

Ці кроки та законодавчі положення допоможуть вам у захисті ваших трудових прав та відновленні справедливості в трудових відносинах.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы