Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки незаконного будівництва

1
18:37, 22.09.2024
Наслідки незаконного будівництва
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як приватний підприємець, планував збудувати невелику будівлю для розміщення мого бізнесу. Однак, через недосконалість місцевого законодавства і нечесних чиновників, я втілив свій план у життя без отримання відповідних дозволів. Пізніше, після того як будівлю було побудовано, комунальні власті виявили порушення і зараз вимагають знести будівлю. Я хочу знати, якими юридичними методами я можу захистити свої інтереси, враховуючи що я вклав велику суму грошей в будівництво, а також які можливі наслідки мене очікують в разі невиконання вимог комунальних властей? Чи є можливість легалізувати цю будівлю, незважаючи на те, що спорудження відбувалося без відповідних дозволів, якими шляхами це можливо зробити і які будуть наслідки, якщо я не зможу це зробити?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:53, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з чинним законодавством України, для будівництва будь-якої нерухомості необхідно отримати відповідні дозвільні документи, зокрема, дозвіл на виконання будівельних робіт, який видається на підставі проектної документації, що пройшла експертизу. Відсутність таких документів може призвести до вимоги про знесення будівлі, як це передбачено статтею 376 Цивільного кодексу України.

Однак, є можливість легалізувати самочинно збудовану нерухомість шляхом її узаконення. Це можливо, якщо будівля відповідає будівельним нормам і правилам, а також не порушує права інших осіб. Для цього необхідно подати заяву до органів державного архітектурно-будівельного контролю з проханням про узаконення будівництва. Згідно з Порядком виконання будівельних робіт, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466, передбачена можливість узаконення самочинного будівництва через отримання відповідних документів заднім числом.

Якщо узаконити будівлю не вдасться, наслідки можуть бути значними. В першу чергу, це вимога про знесення будівлі, яка може бути примусово виконана через судове рішення. Крім того, можливі штрафні санкції за порушення містобудівного законодавства, які встановлені Кодексом України про адміністративні правопорушення.

У разі невиконання вимог комунальних властей щодо знесення, суд може зобов’язати виконати таке знесення примусово, причому витрати на це можуть бути стягнені з вас як з власника будівлі.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе зібрати всі необхідні документи для легалізації будівлі та представляти ваші інтереси в органах державної влади.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Мешают спать
15:27, 27.07.2013
Комисуют ли?
09:26, 08.11.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы