Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки неправомірного звільнення: як відстояти свої права?

1
13:04, 22.09.2024
Наслідки неправомірного звільнення: як відстояти свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як працівник, був несподівано звільнений з роботи без надання письмового повідомлення про звільнення і без виплати відповідної відшкодування. Більше того, я був відправлений у відпустку без зарплатні на короткий період перед звільненням, що, як мені здається, було зроблено з метою обмеження моїх прав. До цього у мене були незначні конфлікти з керівництвом, але я не очікував такої реакції. Які юридичні кроки я можу зробити, щоб відстояти свої права, отримати відповідну компенсацію та, можливо, відновити своє службове становище? Чи можу я розраховувати на правову підтримку держави в цьому питанні, і які документи я маю підготувати, щоб максимально доказово представити свою справу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:58, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації існує кілька юридичних шляхів для захисту ваших прав.

1. **Оскарження звільнення**: Відповідно до статті 43 Кодексу законів про працю України (КЗпП), звільнення працівника може бути визнано незаконним, якщо не дотримано встановленого порядку, включаючи відсутність письмового повідомлення. Ви маєте право оскаржити своє звільнення в суді. Для цього необхідно подати позовну заяву до районного суду за місцем реєстрації роботодавця або вашим місцем проживання. Згідно зі статтею 232 КЗпП, ви повинні подати позов протягом одного місяця з дня отримання копії наказу про звільнення або з дня, коли дізналися чи повинні були дізнатися про порушення своїх прав.

2. **Компенсація за невиплачену заробітну плату**: Згідно зі статтею 116 КЗпП, при звільненні працівника виплата всіх сум, належних йому від роботодавця, має бути проведена в день звільнення. Якщо цього не було зроблено, ви маєте право вимагати виплати заборгованості через суд.

3. **Незаконна відпустка без збереження заробітної плати**: Стаття 84 КЗпП передбачає, що відпустка без збереження заробітної плати може надаватися лише за згодою працівника. Якщо вас примусили до такої відпустки, це може бути оскаржено як порушення ваших трудових прав.

4. **Звернення до Державної служби України з питань праці**: Ви можете подати скаргу до цієї служби, яка має повноваження проводити перевірки роботодавців та накладати санкції у разі виявлення порушень трудового законодавства.

5. **Правова підтримка**: Згідно із Законом України "Про безоплатну правову допомогу", ви можете звернутися за безоплатною правовою допомогою, зокрема до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де вам можуть допомогти з підготовкою документів та представленням ваших інтересів у суді.

Для підготовки вашої справи зберіть всі можливі докази: трудовий договір, накази про відпустку і звільнення, листування з керівництвом, свідчення колег тощо. Це допоможе максимально доказово представити вашу позицію в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Наследство
20:34, 06.03.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы