Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хитрощі спадщини: втручання держави в особисті питання

1
17:11, 20.09.2024
Хитрощі спадщини: втручання держави в особисті питання
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний Юристе, маю складне та дуже важливе питання, яке стосується моєї спадщини та державного втручання в особисті питання. Моя бабуся недавно померла і залишила мені в спадщину свій будинок. Вона жила в ньому багато років і протягом всього цього часу ніколи не мала проблем з державними органами. Однак після її смерті, я отримав лист від місцевого комунального підприємства, в якому вони стверджують, що будинок був незаконно побудований, і що я повинен його знести. Я абсолютно в шоці, тому що нічого про це не знаю і не розумію, як це могло статися. Чи може держава втручатися в мої особисті питання таким чином? Чи є у мене якісь права в цій ситуації? Чи можу я використати будь-які юридичні механізми, щоб відстояти свою власність? Чи можу я вимагати доказів, що будинок був незаконно побудований? Чи є у мене право відмовитися від спадщини, якщо ця ситуація стане надто складною? Ваша професійна допомога була б для мене надзвичайно важливою. Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:23, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, питання спадщини регулюються Цивільним кодексом України. За статтею 1216 Цивільного кодексу, спадкуванням є перехід прав та обов'язків від померлої особи (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців). Це означає, що ви не тільки отримуєте права на спадкове майно, але й можливі обов'язки, які з ним пов'язані.

Щодо питання законності будівництва, важливо з'ясувати, чи був будинок зведений з дотриманням норм містобудівного законодавства. Для цього ви можете звернутися до місцевого органу архітектурно-будівельного контролю для отримання інформації про наявність дозвільних документів на будівництво.

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", будівництво без отримання відповідних дозволів може вважатися незаконним. Однак, перш ніж вдаватися до будь-яких дій, комунальне підприємство або будь-яка інша державна установа повинна надати вам докази незаконності будівництва.

Ви маєте право вимагати від комунального підприємства надання документів, що підтверджують незаконність будівництва. Це може бути, наприклад, рішення суду або інші офіційні документи.

Якщо ситуація стає надто складною, ви маєте право відмовитися від спадщини. Згідно зі статтею 1273 Цивільного кодексу України, спадкоємець може відмовитися від спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.

У випадку, якщо ви вирішите відстоювати свої права на власність, рекомендується звернутися за юридичною допомогою до адвоката, який допоможе зібрати необхідні докази та підготувати документи для судового захисту ваших прав.

Захист ваших прав на спадкове майно є важливим, і ви маєте право скористатися всіма доступними правовими механізмами для цього.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы