Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Про митне оформлення дерев'яного пакувального матеріалу, Міністерство доходів і зборів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 25.10.2013  № 22232/7/99-99-24-01-10-17
 • Митниці Міндоходів

  Про митне оформлення дерев'яного пакувального матеріалу

  У зв'язку зі внесенням наказом Мінагрополітики від 22.05.2013 № 318 ( z0962-13 ) змін та доповнень до Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріал( z0062-06 )у( z0062-06 ), затверджених наказом Мінагрополітики від 22.12.2005 № 731, та надходженням до Міністерства доходів і зборів України листа Держветфітослужби від 27.09.2013 № 15-10-1-1/27386 "Щодо переміщення дерев'яного пакувального матеріалу через державний кордон України" повідомляємо про таке.

  Згідно зі статтею 319 Митного кодексу України( 4495-17 ) товари, що переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю, можуть підлягати державному санітарно-епідеміологічному, ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, екологічному та радіологічному контролю. У пунктах пропуску через державний кордон України зазначені види державного контролю (крім радіологічного) здійснюються органами доходів і зборів у формі попереднього документального контролю на підставі інформації, отриманої від державних органів, уповноважених на здійснення цих видів контролю, з використанням засобів інформаційних технологій.

  Митний контроль та митне оформлення таких товарів завершуються тільки після проведення встановлених законами України для кожного товару державних видів контролю.

  Зазначені види контролю здійснюються:

  1) у пунктах пропуску через державний кордон України — стосовно встановлених законодавством України заборон щодо переміщення окремих товарів через митний кордон України;

  2) при поміщенні в митний режим — стосовно встановлених законодавством України обмежень щодо переміщення окремих товарів через митний кордон України.

  Законодавством України не встановлено заборони щодо ввезення на митну територію України дерев'яного пакувального матеріалу.

  Iз цими нормами кореспондуються положення пункту 9 Порядку здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України( 1030-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 № 1030, згідно з яким під час здійснення в пунктах пропуску через державний кордон України посадовими особами контролюючих органів відповідних видів державного контролю або посадовими особами митних органів попереднього документального контролю товарів не перевіряється наявність маркування дерев'яного пакувального матеріалу, що супроводжує такі товари, яким є загальновизнаний у світі штамп або клеймо, що наноситься на такий пакувальний матеріал з метою засвідчення його фітосанітарного стану.

  Пунктом 7( 1030-2011-п ) зазначеного Порядку визначено випадки припинення здійснення попереднього документального контролю. Ввезення в Україну в негерметичних транспортних засобах пакувального матеріалу до таких випадків не відноситься.

  Звертаємо увагу на те, що згідно зі статтею 7 Митного кодексу України( 4495-17 ) порядок і умови переміщення товарів через митний кордон України, застосування механізмів тарифного і нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності є складовими державної митної справи.

  Державна митна справа, у відповідності до статті 8 Кодексу( 4495-17 ), здійснюється на основі, зокрема, принципів єдиного порядку переміщення товарів, транспортних засобів через митний кордон України та принципу виключних повноважень органів доходів і зборів України щодо її здійснення.

  Враховуючи вищевикладене, при здійсненні в пунктах пропуску через державний кордон України митного контролю та митного оформлення товарів, що супроводжуються дерев'яним пакувальним матеріалом, необхідно керуватися пунктом 9 Порядку здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України( 1030-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 № 1030.

  З урахуванням положень листа Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України від 27.09.2013 № 15-10-1-1/27386 митне оформлення таких товарів в органах доходів і зборів за місцем їх надходження (відправлення) здійснюється на підставі відповідних відбитків штампів, проставлених державними фітосанітарними інспекторами на товаросупровідних документах, які засвідчують результат проведеного фітосанітарного контролю дерев'яного пакувального матеріалу.

  Перший заступник Міністра доходів і зборів України

  С. Д. Дериволков

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Про митне оформлення дерев'яного пакувального матеріалу, ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 5.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}