Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про створення робочої групи, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 02.12.2013  № 906
 • Про створення робочої групи

  Відповідно до Порядку випуску, авалювання, акцептування, індосування та погашення векселів, що випускаються державними підприємствами та акціонерними товариствами, у статутному капіталі яких частка держави перевищує 50 відсотків( 262-2002-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 262, та з метою впорядкування розрахунків державних підприємств, установ, організацій та їхніх об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, господарських товариств, у статутному фонді яких частка держави перевищує 50 відсотків та щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, крім підприємств нафтогазового комплексу та електроенергетичної галузі, які передбачають використання векселів, НАКАЗУЮ:

  1. Створити робочу групу з розгляду документів для надання дозволу на випуск векселів (далі — Робоча група) у складі згідно з додатком.

  2. Установити, що у разі відсутності одного з членів Робочої групи його обов'язки виконує особа, що його заміщує.

  3. Затвердити перелік документів, що подаються державними підприємствами, установами, організаціями та їхніми об'єднаннями, що належать до сфери управління Міненерговугілля, господарськими товариствами, у статутному фонді яких частка держави перевищує 50 відсотків та щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, крім підприємств нафтогазового комплексу та електроенергетичної галузі (далі — підприємства) для отримання дозволу Міністерства на випуск векселів:

  оригінал довідки, завіреної печаткою, про суму коштів, що надійшли на поточний рахунок підприємства за попередній звітний місяць, за підписом керівника підприємства та головного бухгалтера;

  оригінал довідки, завіреної печаткою, про непогашені векселі на підприємстві, видані у попередні періоди, за підписом керівника підприємства та головного бухгалтера;

 • економічне обґрунтування доцільності випуску векселя.
 • 4. Робочій групі (Попович І. М.) розглядати можливість надання дозволу на випуск векселя у разі наявності документів, зазначених у пункті 3 цього наказу.

  5. Департаменту внутрішнього аудиту (Ріжку І. М.) під час аудитів на підприємствах досліджувати стан дотримання вимог, визначених Порядком випуску, авалювання, акцептування, індосування та погашення векселів, що випускаються державними підприємствами та акціонерними товариствами, у статутному капіталі яких частка держави перевищує 50 відсотків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 262.

  6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Міністерства вугільної промисловості України від 20.05.2010 № 16-р ( vr016644-10 ) "Про використання векселів підприємствами Мінвуглепрому".

  7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

  Міністр

  Е. Ставицький

  Додаток до наказу Міненерговугілля 02.12.2013 № 906

  СКЛАД робочої групи з розгляду документів для надання дозволу на випуск векселів

  Попович Ігор Миколайович

  -

 • перший заступник Міністра, голова Робочої групи
 • Пержинська Світлана Леонідівна

  -

 • директор Департаменту бухгалтерського обліку
 • Доля Володимир Іванович

  -

 • директор Департаменту економіки і фінансів
 • Миргородський Олег Петрович

  -

 • директор Юридичного департаменту
 • Дудка Леонід Олексійович

  -

 • директор Департаменту майна, управління корпоративними правами та реформування власності
 • Гекалюк Роман Андрійович

  -

 • завідувач Сектору з питань запобігання та протидії корупції

 •  

  Про створення робочої групи, Міністерство енергетики ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}