Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо подання обов'язкової державної статистичної звітності загальноосвітніми навчальними закладами та регіональними органами управління освітою, Мініс

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 02.09.2013  № 1/9-596
 • Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам та управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

  Щодо подання обов'язкової державної статистичної звітності загальноосвітніми навчальними закладами та регіональними органами управління освітою

  Звертаємо вашу увагу на необхідність своєчасного подання державної статистичної звітності з додержанням встановлених законодавством строків та форм.

  З метою запобігання виникненню проблемних питань Міністерство розробило методичні рекомендації щодо здачі обов'язкових державних статистичних звітів загальноосвітніми навчальними закладами та органами управління освітою у 2013/2014 навчальному році, що додаються.

  Окремо зазначаємо, що виконання листа Міністерства освіти і науки 1/9-564 від 20.08.2013 р. "Про подання статистичної звітності на початок 2013/2014 навчального року" здійснюється на підставі зазначених методичних рекомендацій з використанням програмного комплексу "Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою" відповідно до наказу Міністерства від 29.11.2012 р. № 1345.

  Просимо довести їх до відома керівників навчальних закладів та відповідальних працівників органів управління освітою.

  Рекомендації розміщені на сайті МОН www.mon.gov.ua та на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua.

  Довідки з питань подання статистичної звітності можна отримати у Державному підприємстві "Інфоресурс" — адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти, тел. 044-239-86-14 та 044-481-32-58.

  Заступник Міністра — керівник апарату

  О. С. Дніпров

  Додаток до листа Міністерства освіти і науки України 02.09.2013  № 1/9-596

  МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо процедури здачі обов'язкових державних статистичних звітів загальноосвітніми навчальними закладами та органами управління освітою у 2013/2014 навчальному році

  Здача обов'язкових державних статистичних звітів загальноосвітніми навчальними закладами та органами управління освітою в Україні регламентується наказами МОН № 766 ( z1208-12 )від 02.07.2012 р.( z1208-12 ) "Про затвердження форм звітності з питань загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення", № 991 від 10.09.2012 р. "Про затвердження зведених таблиць з питань загальної середньої освіти", № 1345 від 29.11.2012 р. "Щодо затвердження результатів експерименту з впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах та органах управління освітою експерименту "ІСУО-2012".

  1. Формування обов'язкових державних первинних звітів ЗНЗ-1( z1208-12 ) та 83-РВК( z1212-12 ) проводиться відповідальною особою загальноосвітнього навчального закладу в автоматичному режимі з даних про учнів, персонал та приміщення цього закладу, введених до спеціального програмного інтерфейсу з додержанням встановлених законодавством форм в електронному та паперовому вигляді. У встановлені строки паперова форма звітів направляється у відповідний орган управління освітою, електронна форма звітів направляється на портал www.isuo.org.

  2. Працівники районних (міських) органів управління освітою, відповідальні за формування та здачу форм звітності та зведених таблиць 76-РВК, 83-РВК( z1212-12 ), Д-4, Д-5, Д-6, Д 7 — 8, Д-9, формують ці звіти після отримання відповідних електронних форм звітності від загальноосвітніх навчальних закладів в автоматичному режимі на порталі www.isuo.org. Сформовані форми звітів та зведених таблиць приймаються відповідними працівниками регіональних органів управління освітою, про що ставиться відповідна електронна відмітка, після чого звіти вважаються прийнятими та роздруковуються і направляються у встановлені законодавством строки до органів управління освітою вищого рівня.

  3. Спеціалісти регіональних органів управління освітою, відповідальні за здачу обов'язкових державних статистичних звітів після формування електронних форм звітів на рівні районів та міст, в автоматичному режимі формують звіти та зведені таблиці 76-РВК, 83-РВК( z1212-12 ), Д-4, Д-5, Д-6, Д 7 — 8, Д-9 на порталі www.isuo.org. Сформовані форми звітів та зведених таблиць перевіряються відділенням інформаційно-аналітичних систем управління науково-освітньою галуззю Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства, про що ставиться відповідна електронна відмітка, після чого звіти вважаються вірно сформованими та прийнятими, роздруковуються та направляються у встановлені законодавством строки до Міністерства освіти і науки України, головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві та Управлінню статистики в м. Севастополі.

  4. Формування звітів та зведених таблиць на порталі www.isuo.org. проводиться відповідними спеціалістами органів управління освітою згідно інструкції для авторизованих користувачів, яка розміщена на сторінці сайту://www.isuo.org/upload/portal_ISUOu.pdf.Логін та пароль для авторизації на порталі отримується в уповноваженої особи, призначеної відповідним наказом керівника цього органу управління освітою.

  {Текст взято з сайту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА //oblosvita.com}


   

  Щодо подання обов'язкової державної статистичної звітності ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}