Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вкладникам Ощадбанку СРСР повернуть по тисячі гривень

Вкладникам Ощадбанку СРСР повернуть по тисячі гривень

СОЦПОЛІТИКА. Президент України Віктор Янукович доручив уряду забезпечити виплату у період із червня до грудня 6 мільйонам вкладників Ощадбанку колишнього СРСР компенсації за знеціненими вкладами у розмірі до тисячі гривень. Про це він заявив під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Глава держави поклав персональну відповідальність за організацію виплат на Прем’єр-міністра, голову Національного банку України та віце-прем’єра з соціальних питань.

«Попередній уряд зупинив програму повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку, але залишилася значна кількість громадян, які не змогли отримати обіцяну компенсацію. До таких громадян належать понад шість мільйонів. Починаючи з 1 червня і до кінця цього року цю частину боргу буде повернено», — зазначив Президент і наголосив на неприпустимості черг під час отримання цих виплат.

Наприкінці минулого року уряд мав підготувати законопроект про внесення поправок до закону про держгарантії та повернення знецінених заощаджень в установах Ощадбанку та Укрдержстраху колишнього СРСР, щоб відновити їх виплату. За даними Мінфіну, реальна чисельність таких вкладників і сума зобов’язань перед ними не визначена — потрібна інвентаризація та створення електронної системи, а також законодавче закріплення системи виплат.

Радіо СвободаВкладникам Ощадбанку СРСР повернуть по тисячі гривень, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}