Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про відмову ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" у видачі ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, Національна комісія, що зді

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

 • 26.09.2013  № 1272
 • Про відмову ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" у видачі ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 26 вересня 2013 року, розглянувши питання про видачу ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, установила, що показники нормативів достатності власних активів, розраховані на підставі даних балансу ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" станом на 30.06.2013, не відповідають Нормативам достатності власних активів суб’єктів підприємницької діяльності( z0672-99 ), затвердженим постановою НКРЕ від 29.07.1999 № 983 (далі — Постанова).

  Відповідно до Постанови( z0672-99 ) показники нормативів достатності власних активів, розраховані для кожного суб’єкта підприємницької діяльності, повинні відповідати нормативам, визначеним цією Постановою. Якщо підприємство не дотримується вимог хоча б одного з нормативів, воно повинне надати Комісії додаткові гарантії у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

  Разом з тим, ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" не було надано додаткових гарантій у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

  Крім того, згідно з нормативами, затвердженими Постановою ( z0672-99 ), нормативи достатності власних активів суб'єктів підприємницької діяльності, які отримують у НКРЕ ліцензії на постачання електричної енергії, не розраховуються для суб'єктів підприємницької діяльності, якщо постачання електричної енергії вони здійснюють за рахунок власного.

  Однак, ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" не було надано копії документів, які підтверджують власне виробництво електричної енергії Товариством.

  На підставі зазначеного, Комісія дійшла висновку, що заявником не підтверджено достатність власних коштів (активів), додержання інших показників та вимог, що обмежують ризики операцій на оптовому ринку електроенергії згідно з нормативами, встановленими НКРЕ.

  Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та пункту 2.13 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності( z0738-99 ), затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 36598008, м. Рівне, вул. Данила Галицького, буд. 27) у видачі ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом у зв’язку з недостатністю в суб'єкта підприємницької діяльності власних коштів (активів), неможливістю додержання інших показників та вимог, що обмежують ризики операцій на оптовому ринку електроенергії згідно з нормативами, встановленими НКРЕ.

  В. о. Голови Комісії

  О. Рогозін


   

  Про відмову ТОВ РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО у видачі ліцензії ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}