Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Змін до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадськог

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 29.05.2013  № 521
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 червня 2013 р. за № 1030/23562

  Про затвердження Змін до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку

  Відповідно до статей 9, 14, 15 та 19 Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" ( 1835-14 ), пунктів 9, 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України ( 383/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 383, та з метою приведення нормативно-правових актів МВС України у відповідність до вимог законодавства НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку( z0644-09 ), затвердженої наказом МВС України від 27 квітня 2009 року № 183, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 липня 2009 року за № 644/16660, що додаються.

  2. Головному штабу МВС України (Березан В. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника та заступників Міністра відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Т. в.о. Міністра генерал-майор міліції

  В. Б. Дубовик

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ МВС України 29.05.2013  № 521

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 червня 2013 р. за № 1030/23562

  ЗМІНИ до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку( z0644-09 )

  1. У розділі І:

  1.1. Пункт 1.2 розділу І викласти в такій редакції:

  "1.2. Члени громадських формувань з ОГП, які мають дозвіл ОВС на придбання, зберігання і застосування спеціальних засобів, мають право під час спільного з працівниками ОВС виконання покладених на них завдань з охорони громадського порядку застосовувати заходи фізичного впливу та власні або видані ОВС спеціальні засоби в межах, передбачених законодавством".

  1.2. Пункт 1.4 виключити.

  2. У розділі ІІ:

  2.1. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:

  "2.2. Видача спеціальних засобів членам громадських формувань з ОГП, які залучаються працівниками ОВС до ОГП, проводиться за наявності в особи посвідчення члена громадського формування з ОГП на підставі відомості, затвердженої керівником формування або особою, яка виконує його обов’язки, що містить печатку формування, та погодженої із заступником начальника ОВС — начальником міліції громадської безпеки або особою, яка виконує його обов’язки.

  Видача спеціальних засобів проводиться лише після проходження членом громадського формування з ОГП відповідної правової та спеціальної підготовки в ОВС та проведення інструктажу.

  Про отримання спеціальних засобів членами громадських формувань з ОГП робиться відповідний запис у книзі нарядів ОВС.".

  2.2. Пункт 2.3 доповнити новим реченням такого змісту: ,,При прийманні спеціальних засобів оперативний черговий звіряє їх номери й кількість, перевіряє стан і справність, робить відповідні відмітки в книзі нарядів ОВС".

  2.3. Пункти 2.4, 2.5 виключити.

  3. Пункт 3.2 розділу ІІІ викласти в такій редакції:

  "3.2. Для зберігання спеціальних засобів, які видаються членам громадських формувань з ОГП, у кімнаті зберігання зброї чергової частини ОВС виділяється окремий сейф (шафа, ящик).".

  4. У розділі IV:

  4.1. Пункт 4.2 виключити.

  У зв’язку з цим пункт 4.3 уважати відповідно пунктом 4.2.

  4.2. У пункті 4.2 після слів "У разі втрати" доповнити словами "або пошкодження".

  Заступник начальника Головного штабу МВС України полковник міліції

  М. В. Андруньків


   

  Про затвердження Змін до Інструкції про порядок придбання, ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}