Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про відзначення 600-річчя заснування міста Кіцмань Чернівецької області, Верховна Рада України

ПОСТАНОВА  Верховної Ради України

Про відзначення 600-річчя заснування міста Кіцмань Чернівецької області

У 2013 році виповнюється 600 років з дня заснування міста Кіцмань Чернівецької області.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Кіцмань Чернівецької області та у зв’язку з його 600-річчям Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 600-річчя заснування міста Кіцмань Чернівецької області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 600-річчя заснування міста Кіцмань Чернівецької області;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов’язаних з відзначенням 600-річчя заснування міста Кіцмань Чернівецької області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 600-річчя заснування міста Кіцмань Чернівецької області;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 600-річчю заснування міста Кіцмань Чернівецької області;

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 600-річчю заснування міста Кіцмань Чернівецької області.

4. Рекомендувати Чернівецькій обласній державній адміністрації звернутися до Президента України з пропозиціями щодо відзначення державними нагородами мешканців і вихідців міста Кіцмань Чернівецької області, які зробили вагомий внесок у соціально-культурну розбудову України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

м. Київ 21 червня 2013 року № 362-VII


 

Про відзначення 600-річчя заснування міста Кіцмань ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}