Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих, Міністерство юстиції України

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 11.03.2013  № 406/5
 • Про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих

  Відповідно до частини п'ятої статті 117 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника та визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), Порядку визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих( 1179-2012-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 19 грудня 2012 року № 1179, і за результатами розгляду заяви та перевірки документів, що додаються до неї, НАКАЗУЮ:

  1. Визнати Всеукраїнську громадську організацію "Національна саморегулівна організація арбітражних керуючих", що зареєстрована в установленому порядку та має статус всеукраїнського громадського об'єднання згідно з наказом Державної реєстраційної служби України від 04 грудня 2012 року № 1931, свідоцтво № 3844, Всеукраїнською саморегулівною організацією арбітражних керуючих.

  2. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К.І.) внести відомості про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих до Журналу реєстрації заяв про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його підписання.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К.І.

  Міністр

  О. Лавринович

  {Текст взято з сайту Мін'юсту України //www.minjust.gov.ua}


   

  Про визнання статусу Всеукраїнської саморегулівної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}