Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції, Державна податкова служба України

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 25.02.2013  № 2787/6/15-3115
 • Відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу України ( 2755-17 ) (далі — Кодекс) Законом України від 05.07.2012 № 5091-VI "Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції", з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року операції з постачання програмної продукції звільнено від оподаткування податком на додану вартість.

  Згідно розділу V Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — Кодекс) дата виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг — дата виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту — визначається за правилом "першої події", тобто такою датою є:

  або дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів (послуг) / дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг;

  або дата відвантаження товарів (дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг) / дата отримання платником податку товарів (послуг).

  Таким чином, у разі, якщо попередня оплата (аванс) за операцією з постачання програмної продукції платником податку отримана в 2012 році, а підписання акта з постачання такої продукції та остаточний розрахунок по такій операції відбулись в 2013 році, то оподаткуванню податком на додану вартість підлягає та частина вартості програмної продукції, що була сплачена постачальнику в 2012 році. Решта вартості такої продукції, сплаченої постачальнику в 2013 році, звільняється від оподаткування податком на додану вартість.

  Заступник Голови

  А. П. Ігнатов

  {Текст взято з сайту Вісника податкової служби України //www.visnuk.com.ua/}


   

  Щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}